.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
جزئیات / ....
ماجرای مشاهده خرس قطبی در جنگل‌های مازندران
شمال نیوز : انتشار فیلم کوتاهی با عنوان «پرسه ۲ خرس قطبی و سفید رنگ در منطقه آب پری در جنگل های غرب مازندران» در روز چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ سوژه داغ و جدید این روزهای فضای مجازی استان و کشور است ....
 ماجرای مشاهده خرس قطبی در جنگل‌های مازندران

شمال نیوز : انتشار فیلم کوتاهی با عنوان «پرسه ۲ خرس قطبی و سفید رنگ در منطقه آب پری در جنگل های غرب مازندران» در روز چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲ سوژه داغ و جدید این روزهای فضای مجازی استان و کشور است که در شبکه‌های اجتماعی با شگفتی و اظهارنظرهای کاربران دست به دست می‌شود، اما واقعیت ماجرا چیست؟

 

رئیس اداره حیات وحش محیط زیست مازندران در این‌باره گفت که در ایران ۲ نوع خرس قهوه‌ای و سیاه زیست می‌کنند که از این ۲ نوع، خرس قهوه‌ای از غرب تا شرق جنگل‌های استان در مناطق جنگلی و ارتفاعات حضور دارند.

 

به جز خرس قهوه‌ای گونه دیگری از خرس در مازندران وجود ندارد. خرس های سفیدی که برخی از مردم در جنگل های مازندران دیدند به احتمال سفیدی موی آن براثر کهنسالی شان است.

 

با توجه به اینکه تاکنون خرس مبتلا به بیماری پوستی در جنگل‌های مازندران دیده نشده است، شاید خرس‌های سفید دیده شده در جنگل‌ها موارد نادر مبتلا به این وضعیت باشند.

 

به گفته وی تنها خرس سفید، خرس‌های قطبی هستند که محل سکونت و زندگی آنها مناطق سردسیر قطب است.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.05 seconds.