.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
محصولی، دبیرکل جبهه پایداری:
خالص سازی اسم رمز حمله به شایسته‌سالاری شده؛ نباید از این برچسب‌ بترسیم / برخی افراد حاضر در دولت باید هرچه سریع‌تر با نیروهای انقلابی جایگزین شوند
دبیرکل جبهه پایداری گفت: نباید از برچسب‌هایی مثل خالص‌سازی بترسیم چون افرادی که این حرف‌ را می‌زنند، دچار تناقض هستند و امروز تکرار این واژه، اسم رمز حمله به شایسته‌سالاری شده است.
خالص سازی اسم رمز حمله به شایسته‌سالاری شده؛ نباید از این برچسب‌ بترسیم / برخی افراد حاضر در دولت باید هرچه سریع‌تر با نیروهای انقلابی جایگزین شوند

شمال نیوز: دبیرکل جبهه پایداری گفت: نباید از برچسب‌هایی مثل خالص‌سازی بترسیم چون افرادی که این حرف‌ را می‌زنند، دچار تناقض هستند و امروز تکرار این واژه، اسم رمز حمله به شایسته‌سالاری شده است.

 

به گزارش شمال نیوز، صادق محصولی در مجمع عمومی جبهه پایداری با گرامیداشت یاد شهدای غزه، اظهار کرد: در دوران پس از انقلاب هیچگاه جمهوری اسلامی در چنین موضع قدرتمندانه‌ای قرار نداشته است. در ابعاد مختلف شاهدیم که قبلا در چه وضعیتی بودیم و اکنون چه وضعیتی داریم. امروز می‌بینیم گروهی مثل حماس،‌ چگونه ارتش اسرائیل که ادعای چهارمین ارتش دنیا را داشت غافلگیر می‌کند. آمریکا در عرض چند سال چندین برابر بودجه ۴۴ سال ایران پس از پیروزی انقلاب هزینه کرده تا با انقلاب اسلامی مقابله کند اما همواره با شکست مواجه شده است.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

سامان 27 آبان 1402
سلام مانند حسین کمالی مدیر کل آموزش و پرورش یک بازنشسته هست

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.049 seconds.