.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
ایکس برابر «ایکس»؛ ماسک شاکی خصوصی پیدا کرد
یک آژانس تبلیغاتی، ایلان ماسک و شرکت توییتر را که به X تغییر نام داده به «رقابت ناعادلانه و نقض علائم تجاری» و نقض قانون عرفی فلوریدا متهم و از آن شکایت کرد.
ایکس برابر «ایکس»؛ ماسک شاکی خصوصی پیدا کرد

شمال نیوز : یک آژانس تبلیغاتی به نام X Social Media LLC، ایلان ماسک و شرکت توییتر را که به X تغییر نام داده به «رقابت ناعادلانه و نقض علائم تجاری» و نقض قانون عرفی فلوریدا با استفاده از شیوه‌های تجاری فریبنده و غیرمنصفانه متهم و از آن شکایت کرد.

 

شرکت X Social Media LLC در متن شکایت خود عنوان کرده که از سال ۲۰۱۶ به طور مداوم با علامت تجاری ثبت شده خود مشغول فعالیت بوده و تغییر نام توییتر به X Corp و استفاده از علامت اختصاری X ضرر مالی هنگفتی را به این شرکت تبلیغاتی زده است.

 

این شرکت همچنین ادعا کرده که برای جذب مشتریان بالقوه خود تاکنون بیش از ۴۰۰ میلیون دلار روی تبلیغات فیسبوک سرمایه‌گذاری کرده و اکنون تغییر نام تجاری توییتر مشتریانش را سردرگم کرده و بر درآمد آن تأثیر منفی گذاشته است.

 

در حال حاضر مدیر این شرکت تبلیغاتی از دادگاه خواسته که علاوه بر محکوم کردن ایلان ماسک به تغییر دوباره نام X، مبلغ نامشخصی هم به عنوان غرامت به این شرکت پرداخت کند.

 

به ادعای الکساندرا رابرتز استاد حقوق، اگرچه شلوغ بودن دادگاه‌ها به دلیل شکایات مشابه مردم و موسسات از یکدیگر، صفی طولانی در این خصوص به راه انداخته، اما به دلیل تعدد موسسات و شرکت‌هایی که با ایکس نام آن‌ها آغاز می‌شوند، بعید است شکایت از ایلان ماسک به جایی راه پیدا کند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.06 seconds.