.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
کشف بیش از ۹۰ کیلوگرم تریاک با طعم لیمو
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت با اشاره به کشف بیش از ۹۰ کیلوگرم تریاک از قاچاقچیان مواد مخدر در شب گذشته، گفت: این میزان موادمخدر، در ۲ عملیات همزمان و جداگانه کشف شد.
کشف بیش از ۹۰ کیلوگرم تریاک با طعم لیمو

به گزارش شمال نیوز ، سرهنگ حسین باباپور رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت گفت: مأموران پایگاه نهم این پلیس با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی مطلع شدند یکی از مواد فروشان سابقه دار به تازگی ضمن مراجعه به مرز‌های شرقی کشور پس از تهیه مقادیر قابل توجه‌ای تریاک قصد دارد مواد را با استفاده از یکدستگاه خودرو به پایتخت منتقل و آن را در سطح شهر تهران توزیع کند.

 

وی ادامه داد:به دنبال این موضوع مامورین ضمن هماهنگی به مقام قضائی، مسیر حرکت خودرو را تحت رصد و پایش قراردادند و موفق شدند ضمن توقیف خودرو و دستگیری متهم در بازرسی از این خودرو، ۳۲ کیلو تریاک که به صورت ماهرانه‌ای در نقاط مختلف جاسازی شده بود، کشف کنند.

 

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب با بیان اینکه متهم پس از دستگیری به تحویل مرجع قضایی شد، افزود: همزمان با این عملیات، ماموران اداره عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، با اشراف اطلاعاتی از فعالیت یک قاچاقچی حرفه‌ای مواد مخدر که قصد انتقال مقادیر زیادی مواد افیونی از استان‌های جنوبی و جنوب شرقی کشور به سمت پایتخت را با استفاده از شگرد جاساز مواد مخدر در بین بار تجاری توسط یک دستگاه خودرو کامیونت را داشت با خبر و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

 

وی افزود: با تحقیقات تخصصی و هماهنگی قضائی، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب در قالب سه تیم عملیاتی به صورت نامحسوس به محور‌های مواصلاتی ورودی شهر تهران اعزام و پس از ساعت‌ها تلاش در موقعیت محور آزادگان خودرو مورد نظر را شناسایی و با تعقیب و مراقبت نامحسوس و انجام شگرد‌های خاص پلیسی، موفق به توقیف آن در میدان میوه و تره بار مرکزی تهران شدند.

 

سرهنگ باباپور تصریح کرد: پس از بازرسی از خودروی مذکور ۶۰ کیلوگرم موادمخدر که در قسمت بار لیموترش به صورت بطری‌های آب بندی شده جاساز شده بود را کشف کردند و سه سوداگر مرگ نیز در این رابطه دستگیر شدند.

 

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب در پایان با بیان اینکه مواد مخدر تاثیر زیادی بر افزایش میزان جرایم و در نتیجه کاهش امنیت دارد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.064 seconds.