.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
رئیس جمهور عازم نیویورک شد
/ زبان گویای ملت ایران در سرئیس جمهور پیش از عزیمت به نیویورک گفت: قدرت و امپراطوری رسانه‌ای دشمن نمی‌خواهد حرف ایران در جهان شنیده شود و بنده به‌عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران زبان گویای مردم خواهم بود تا حقایق را برای دولت‌ها و ملت‌ها تبیین کنیم.ازمان ملل خواهیم بود
رئیس جمهور عازم نیویورک شد

به گزارش شمال نیوز، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور شامگاه یکشنبه پیش از عزیمت به نیویورک، طی سخنانی در فرودگاه مهرآباد تهران بیان کرد: یکی از ارکان سیاست جمهوری اسلامی ایران تعامل با کشورهای جهان و سازمانهای منطقه‌ای و بین‌المللی است.

 

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران عضو سازمان ملل است و همواره انتظار ما از این سازمان این بوده که نقش تعیین‌کننده‌ای در توسعه، صلح، عدالت و امنیت جهانی داشته باشد.

رئیس‌جمهور گفت: تصمیمات سازمان ملل می‌بایست به دور از هرگونه تبعیض و تاثیرپذیری از قدرت‌های بزرگ باشد و آنچه اقتضای حق و عدالت است، شکل بگیرد و این انتظار همه ملت‌هاست. حضور ایران در مجمع عمومی سالانه برای بیان دیدگاه‌های کشورمان است.

 

رئیسی عنوان کرد: نگاه ایران به دنیا نگاه جهان عاری از فقر، عاری از سلاح‌های کشتارجمعی و عاری از تبعیض است و نگاه ما در جهت جلوگیری از آفات طبیعی و آنچه به‌دست قدرت‌های بزرگ ایجاد می‌شود، خواهد بود.

 

وی خاطر نشان کرد: قدرت و امپراطوری رسانه‌ای دشمن نمی‌خواهد حرف ایران در جهان شنیده شود و بنده به‌عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران زبان گویای مردم خواهم بود تا حقایق را برای دولت‌ها و ملت‌ها تبیین کنیم.

 

رئیس‌جمهور با اشاره به دیگر برنامه‌های سفر خود اظهار داشت: اقدام دیگر که در این سفر انجام خواهد شد، دیدارهای دوجانبه است و این فرصتی مغتنم است تا بتوانیم برای تحکیم روابط‌مان با کشورها استفاده کنیم. هم‌چنین با اصحاب رسانه برای تبیین مواضع جمهوری اسلامی ایران خواهیم داشت و با سیاستمداران نشست داریم و با ایرانیان مقیم نیز ملاقات خواهیم کرد تا از مشکلات و نظرات آن‌ها آگاه شده و ارتباط‌شان با کشور بیشتر حفظ شود.

 

رئیسی گفت: این سفر در جهت انجام مأموریتی که ملت ایران به‌عهده ما گذاشته موثر باشد و بتوانیم به معنویات مقام معظم رهبری جامعه عمل بپوشانیم.

 

به گزارش تسنیم، سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل در روز سه‌شنبه و دیدار با سران کشورها و ایرانیان مقیم از جمله برنامه‌های این سفر است.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.051 seconds.