.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
انگلیس: روسیه در حال انبارکردن موشک برای حملات زمستانی است
وزرات دفاع انگلیس با انتشار بیانیه‌ای تحلیلی مدعی شد که ارتش روسیه برای آماده‌سازی حملات زمستانی علیه اوکراین، در حال انبارکردن موشک‌های خود است.
انگلیس: روسیه در حال انبارکردن موشک برای حملات زمستانی است

شمال نیوز : وزارت دفاع انگلیس اعلام کرد که روسیه احتمالاً در تلاش برای ایجاد یک انبار بزرگ از موشک‌های کروز هواپایه (ALCMs) است تا در فصل زمستان از آنها در حملات علیه اوکراین استفاده کند.

 

وزارت دفاع انگلیس در ارزیابی اطلاعاتی خود که به‌تازگی به‌روز رسانی شده، مدعی شده که اهداف مورد نظر روسیه برای این حملات زمستانی احتمالاً زیرساخت‌های اوکراین باشد.

 

به نوشته نیوزویک، پیش از این ارزیابی وزارت دفاع انگلیس، گزارش‌ها حاکی از آن بود که نیروهای مسلح ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه، در حالی که برای تولید بیشتر تسلیحات تلاش می‌کنند، در جنگ در اوکراین مقدار زیادی موشک مصرف کرده‌اند.

 

وزارت دفاع انگلیس با بیان اینکه «مقامات روسیه بر تلاش‌ها برای افزایش نرخ تولید موشک‌های کروز تأکید کرده‌اند» به نقل از «منابع آگاه» افزود: ارتش روسیه از ماه آوریل موشک‌های ALCM کمتری را شلیک کرده است.

 

در بیانیه وزارت دفاع انگلیس آمده است که « قبل از اقدام برای کاهش استفاده از ALCM، روسیه بین اکتبر ۲۰۲۲ تا مارس ۲۰۲۳ حملات موشکی دوربرد را به زیرساخت انرژی اوکراین انجام داد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 1.339 seconds.