.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
قیمت طلای جهانی افزایش یافت
امروز به رغم افزایش قیمت جهانی طلا، سرمایه‌گذاران همچنان در انتظار تصمیم فدرال رزرو هستند به طوریکه طلا در بازه محدود معامله می‌شود.
قیمت طلای جهانی افزایش یافت

شمال نیوز : بهای هر اونس طلا تا ساعت ۷ و ۱۰ دقیقه صبح به وقت شرقی با ۰.۴ درصد کاهش به ۱۹۶۳ دلار و۲۰ سنت رسید وقیمت طلای آمریکا نیز با ۰.۰۲ درصد کاهش به ۱۹۶۴ دلار و ۲۰ سنت رسید.

شاخص دلار اندکی تضعیف شد و قیمت طلا را برای خریدارانی که سایر ارز‌ها را در اختیار دارند، کاهش داد.

ایلیا اسپیواک، رئیس کلان جهانی در Tastylive گفت: روند صعودی طلا همچنان باقی است و سوال بزرگ اکنون این است که فدرال رزرو چه زمانی به کمپین افزایش نرخ خود پایان خواهد داد و افزود زمانی که شفافیت بیشتری در مورد آن وجود داشته باشد، طلا می‌تواند حرکت‌های بالاتری داشته باشد. شمش‌های بدون بهره در محیطی با نرخ بهره بالا جذابیت کمتری دارند.

فدرال رزرو نیویورک در گزارشی در روز سه شنبه اعلام کرد که فشار‌های افزایش عرضه در ماه می‌به کاهش خود ادامه داد و یکی از عوامل کلیدی افزایش فشار تورم در سراسر جهان را بیشتر کاهش داد.

گزارش قیمت مصرف‌کننده ایالات‌متحده در ماه می‌که قرار است در ۱۳ ژوئن منتشر شود، پیش از نشست هفته آینده فدرال رزرو، به سرمایه‌گذاران شفافیت بیشتری را در مورد سلامت بزرگ‌ترین اقتصاد جهان پس از داده‌های اقتصادی اخیر و اظهارات نادرست مقامات فدرال رزرو ارائه می‌دهد.

قرارداد‌های آتی صندوق فدرال رزرو طبق ابزار Fedwatch CMEGroup نشان می‌دهد که معامله‌گران با احتمال ۸۰.۶ درصد قیمت‌گذاری کرده‌اند که فدرال رزرو نرخ‌های بهره را در محدوده ۵ درصد تا ۵.۲۵ درصد نگه دارد. با این حال، آن‌ها ۵۱ درصد احتمال افزایش ۲۵ امتیازی دیگر در ماه جولای را می‌دهند.

در بازار سایر فلزات ارزشمند، بهای هر اونس نقره با ۰.۱ درصد کاهش به ۲۳.۵۶ دلار رسید، در حالی که پلاتین ۰.۴ درصد افزایش یافت و به ۱۰۳۵ دلار و ۷۳ سنت رسید. پالادیوم با ۰.۳ درصد افزایش به ۱۴۱۷ دلار و ۵۱ سنت رسید.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.04 seconds.