.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
اتمام حجت امام جمعه محمودآباد با استاندار مازندران؛
لزوم برکناری فوری فرماندار / ادامه فعالیت وی به صلاح این شهرستان نیست/ فرزند شهید، سپر بلای مسئول شد
من از استاندار محترم مازندران به عنوان کوچکترین فرزند این خاندان شهدا خواهانم ، دیگر بیش از این ادامه مسئولیت این آقا در فرمانداری به صلاح نیست.

به گزارش شمال نیوز، حجت السلام والمسلمین سید احمد جباری امام جمعه شهرستان محمودآباد در خطبه های نماز جمعه پنجم خرداد ماه با اشاره به اینکه طی چند هفته پیش در دو الی سه خطبه به موضوع اهانت به خانواده معظم شهدا در شهرستان اشاره داشتم گفت: کارهای خوبی از سوی مسئولین قضایی شهرستان و استان انجام شد و کار در استان هم به اتمام رسید ، اما پرونده برای تصمیم نهایی به کشور محول شد.

 

وی گفت: این مساله با تدبیری که صورت گرفت ، مقرر گردید فرماندار محمودآباد با حضور در کمیسیونی که در تهران بصورت کشوری برای تصمیم گیری قاطعانه و جدی تشکیل شود و کار را تمام و پرونده را جمع کنند صورت پذیرد.

 

وی ادامه داد : مسئول مستقیم این پرونده شخص فرماندار شهرستان بود که اصل پرونده به انضمام یک لوح فشرده شامل صوت آن فرد که صحبت ها منتصب به او  بود ، جهت طرح در کمیسیون تحویل وی شد ، اما فرماندار در آن کمیسیون حضور پیدا نمی کند و معاون سیاسی خودش که از فرزندان شهداست را ماموریت می دهد در این کمیسیون شرکت کند.

 

حجت الاسلام جباری اضافه کرد: جای تأسف فراوان دارد که فرماندار محمودآباد دلیل عدم حضور خود در کمیسیون کشوری را حضور در یک جلسه استانی عنوان می کند و این در حالیست که هرکسی می تواند هر احتمالی در ذهن خودش بابت عدم حضور شخص فرماندار و فرستادن معاون خود در جلسه مذکور را بدهد.

 

وی تأکید کرد: چه جایگاهی بعد از رهبری و ولایت مقدس تر از ارزش های تحسین شده این نظام مثل شهید و خانواده شهدا داریم که جلسه استانی را مهم تر از حضور در جلسه پیگیری اهانت به خاندان شهدا بدانند؟!

 

سید احمد جباری تصریح کرد: بنده به عنوان امام جمعه عضو شورای تامین نیستم ولی به دلیل اهمیت موضوع در جلسه شورای تامین شهرستان که در محل فرمانداری تشکیل شد حضور یافته و در جمع تمامی اعضاء این شورا حرفهایم را صریح و خطاب به فرماندار عنوان کردم که مقصر اصلی شخص شما هستید که در جلسه تهران نرفتید و فرزند شهید را سپر خود قرار دادید.

 

امام جمعه محمودآباد گفت: بعضی از خانواده های معظم شهدا متوجه نیستند که پذیرش مسئولیت هایی همچون مشاور یا معاون سیاسی و … برازنده شما نیست و اینها ابزار خطر است و شما سپر می شوید در برابر همین مشکلات .

 

وی افزود: من به عنوان امام جمعه این شهرستان با کسی تعارف ندارم ؛ متاسفانه برخی مسئولین با انتصاب افراد خاندان معظم شهدا در مسئولیت های مختلف برای خودشان صیانت ایجاد می کنند و هر اتفاقی اگر در شهر رخ دهد می گویند: « اینجا فرزند شهید بود ، بغل دست من فرزند شهید است ، معاون من فرزند شهید است و کاری نمی توانند با من انجام بدهند»

 

وی خطاب به معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری محمودآباد گفت: « حواست را جمع کن ، سپر شدی ، دانسته یا ندانسته ، گرچه وجدانت ناراحته ، اگر شده به خدا ، به خون شهیدت استعفاء بده از جایگاهت ، نباش ، تو را عامل لگد مال کردن خون پدرت قرار دادند»

 

وی در ادامه خاطرنشان شد : با وجدان راحت می گویم ؛ برای انجام مسئولیتم با کسی تعارف ندارم و برای آبرویم را برای حفظ شهدا و دین و انقلاب هم می دهم « در حالی که همه مسئولین به اجماع رسیدن که موضوع مورد اشاره اینگونه انجام بشود ، دست برد در مصوبات شورای تامین و تغییر داد !! اینها را باید به که گفت؟ هر چند نفر عضو شورای تامین شگفت زده شدند چرا مصوبات ما را تغییر داد؟! »

 

سید احمد جباری گفت: چند باری هم با استاندار مازندران تماس گرفتم و از استاندار محترم مازندران به عنوان کوچکترین فرزند این خاندان شهدا خواهانم ، تقاضا دارم  دیگر بیش از این ادامه مسئولیت این آقا در فرمانداری به صلاح نیست.

 

وی در خاتمه گفت: دوشنبه پیش رو به سفر حج خواهم رفت و پس از برگشت از مکه در هیچ جلسه ی فرمانداری شرکت نخواهم کرد و پایم را در فرمانداری نخواهم گذاشت تا ببینم یا خودشان استعفاء بدهند یا فرد دیگری را به عنوان فرماندار بیاورند ، من هیچ همکاری در دوره مسئولیت این فرد نخواهم کرد چون این موضوع درخواست خانواده معظم شهدا شهرستان بود و باید این اتفاق بیفتد و تکلیف شهرستان ما مشخص شود./ محمودآباد آنلاینایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

الله کرم 6 خرداد 1402
البته ما هم مدت مدیدیه که این توهین ها رو (از طرف متاسفانه مسئول نیروی انسانی ) توو اداره مون در بهزیستی استان داریم میبینیم . دیگران مسئول هم دارن میبینند اما انگار نه انگار . البته خوشبختانه ایشون هم یه نماینده محترم از غرب پشتش پنهان شده . فقط ما امام جمعه نداریم که پشت تریبون از فرزندان شهدا و جانبازان و ... دفاع جانانه بکنه تا شاید اتفاقی بیفته
محمد 6 خرداد 1402
احسن بر امام جمعه انقلابی و شجاع محمودآباد باتوجه به فرمایش حضرت امام خانواده های معظم شهدا چشم و چراغ ملت هستند و ارزشی ترین ودلسوزترین نیرو ها انسانی در این قشر شریف حضور دارند باید در مطالبه گری حقوق مردم پرچم دار عدالت و کارآمدی دستگاه های دولتی باشند حرکت بسیار پسندیده شما عزیزان موجب اعتماد سازی در قشر عموم جامعه خواهد شدو مردم رو به نظام و انقلاب و ارزشها امیدوار میکند باید در برخورد با مدیران فاسد که مایه ننگ نظام و دولت انقلابی دکتر رئیسی هستن تا پاکسازی این عناصر کثیف و فاسد دست از مطالبه گری نکشن تا ان شاءالله شاهد حضور مدیران جهادی و انقلابی و ارزشی در اداره امور جامعه باشیم
مازندرانی 6 خرداد 1402
خدا رو شکر که اینها مثلا انقلابی ها به جون هم افتادن.
نا شناس 6 خرداد 1402
خدا به همراه شما دیگر مکه را نفرما
حقگو 7 خرداد 1402
انشالا که حجت بدون پارتی بازی باشه .
نا شناس 7 خرداد 1402
این گفتمان در تاریخ باید ثبت شود
فرماندار تو جلسه ای نرفت.این آقا دستور به عزلشان فرموده
پاسخ ها به این نظر
محمد 7 خرداد 1402
برادر ناشناس لااقل کل خبر رو بخون، بحث حمایت از فرد هتاک به ساحت شهدا و خانواده معظم شان است نرفتن به جلسه بخشی از حمایت جناب فرماندار از شخص موصوف می باشد
نا شناس 8 خرداد 1402
مملکت مگر قانون ندارد ضمن احترام به همه هر کس با بهره گیری از عنوان وپست وتربیون که متعلق به مردم است بیاید نماینده عالی دولت را تهدید وخواستار تعویض ان شوداگر اینطوره پس همه اجازه دارند بیایند برعلیه شما تجمع وتحصن و تهدید وراهپیمایی کنندتا شما را عوض کنند به هر دلیل چقدر دولت و نظام ضعیف است این اقا را باید متوجه کرد اگر مدیری متخلف است راهش پشت تریبون و رسانه وتهدید نیست،برای احقاق حق اول باید شما از این سنگر بروید با این حرفهای نسنجیده که خوراک دشمن را درست میکند لحظه ای سما را نباید تحمل کرد ستاد ائمه جمعه باید اقدام فوری وعاجل برای تعویض وبرکناری این اقا بکند چقدر پشتش گرمه وبه کوه بند است اینگونه استاندار وهمه را تهدید میکند.

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.105 seconds.