.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
واکنش فدراسیون به اهدای ۶۰۰ سکه به اعضای تیم‌ملی
مدیر رسانه‌ای تیم ملی گفت: تا جایی که خبر دارم رئیس فدراسیون فوتبال هیچ سکه‌ای دریافت نکرده‌اند.
واکنش فدراسیون به اهدای ۶۰۰ سکه به اعضای تیم‌ملی

به گزارش شمال نیوز، پس از اینکه مهدی محمدنبی، نایب رئیس فدراسیون خبر دریافت ۶۰۰ سکه برای ملی پوشان را تکذیب کرد، مدیر روابط عمومی فدراسیون هم در این باره توضیحاتی ارائه کرد.

 

امیر مهدی علوی درباره مطرح شدن بحث پرداخت ۶۰۰ سکه به اعضای تیم ملی فوتبال در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در یکی از برنامه‌های تلویزیونی گفت: روند مشابه‌ای در سنوات گذشته در این باره وجود داشته و روسای جمهور وقت، هدایایی را برای کادرفنی، مدیریتی و بازیکنان در نظر می‌گرفتند.

 

وی ادامه داد: بلافاصله پس از اینکه سکه‌ها به مسئولان تیم تحویل شد، با توجه به اینکه کاروان تیم ملی به قطر رفت و به همین دلیل فرصت اینکه اعضای تیم آن را به منازل خود ببرند وجود نداشت، بنابراین تقسیم آن پس از بازگشت تیم به ایران در دستور کار قرار گرفت‌.

 

مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی خود را به ندانستن می‌زنند‌ و اینگونه امکان آگاه کردن آن‌ها وجود ندارد. ضمن اینکه رئیس فدراسیون فوتبال بلافاصله بعد از دریافت سکه‌هایی که به وی تخصیص یافته بود، آن‌ها را به مسئولان مرتبط عودت داد. 

 

علوی تصریح کرد: همچنان و به رغم توضیحات فدراسیون برخی اظهارنظرهای غیرواقع درباره موارد مرتبط با این موضوع مطرح می شود که حائز اهمیت نیست اما همانگونه که گفتم از ناآگاهی نیست بلکه مرتبط به علاقه نداشتن به آگاهی است. ضمن اینکه تعداد سکه‌هایی که مطرح شده نیز به هیچ وجه صحت ندارد‌. 

 

وی عنوان کرد: کلیه پاداش‌ها و تخصیص‌های اهدایی به تمامی رده‌های ملی وفق آیین‌نامه موجود انجام می‌شود که به تصویب هیات رئیسه در سنوات گذشته رسیده است.

 

 منبع: فارس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 1.092 seconds.