.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
هدیه عجیب شورای شهر به بانوی قهرمان+ عکس
ملی‌پوش رشته پاراکانو از مسئولان شورای شهر محل زندگی‌اش انتقاد کرد و اقدام اخیر آن‌ها را توهین خواند.

شمال نیوز : سارا عبدالملکی ورزشکار رشته پاراکانو چند هفته قبل در جریان مسابقات قهرمانی زیرکتری ۲۳ سال آسیا به میزبانی هند، موفق به کسب یک مدال نقره شد.


عبدالملکی به تازگی اقدام به انتشار ویدئویی از خودش کرد و در آن بابت هدیه «قوری و کتری» که از سوی شورای شهر دریافت کرده بود، به کنایه تجلیل کرد.

سارا عبدالملکی در این باره گفت: من تنها قایقران ملی‌پوش هستم، اما آدمی نیستم که بخواهم از کمبود‌ها ناله و گلایه کنم. تا الان هم هیچ حمایتی در استان نشده‌ام، اما به خاطر عشق به ورزش و پرچم کشورم تلاش کرده‌ام. مسائل مالی برایم اهمیتی ندارد، به طوری که حتی برای فعالیت قدرتمندتر در ورزش قرض هم کرده‌ام، اما رفتاری که اخیراً با من شد، توهین بود.

 


وی افزود: در این رشته شاید ۱۰ نفر هم مثل من و با شرایط من در دنیا وجود نداشته باشد. وقتی در زمستان تمرین می‌کنم، لباس‌هایم خیس می‌شود و یخ می‌زنم. در تابستان هم که زیر آفتاب سوزان هستیم و شرایط واقعاً سخت است. شاید باورتان نشود، اما دست‌هایم مثل مردی که کار‌های سخت انجام می‌دهد، پینه بسته است.

ملی‌پوش رشته پاراکانو عنوان کرد: ۷، ۸ روز قبل بود که از شورای شهر به منزل ما آمدند و دیدم که با خودشان هدیه‌ای آورده و آن‌ها را کادو کرده‌اند. بعد از فتن آن‌ها کادو را باز کردم و دیدم که یک کارتن است که تصویر قوری و کتری بر روی آن قرار دارد. با خودم گفتم شاید می‌خواهند با من شوخی کنند، اما وقتی کارتن را باز کردم، دیدم درون آن قوری و کتری قرار دارد. ای‌کاش فقط می‌آمدند و می‌رفتند یا حتی این تقدیر را با گل و شیرینی انجام می‌دادند. الان احساس می‌کنم که به من توهین شده است.

عبدالملکی یادآور شد: فردای روزی که به خانه ما آمدند، از دفتر شورای شهر تماس گرفتند و گفتند که اگر از این هدیه خوشم نیامده، به فروشگاهی که آن را تهیه کرده‌اند، بروم و یک وسیله دیگر انتخاب کنم! واقعاً نمی‌دانم چه فکری کرده‌اند. پشت تلفن به کسی که تماس گرفته بود، گفتم کارشان اشتباه بوده و خیلی هم ناراحت شده‌ام. منتظر معذرت‌خواهی آن‌ها بودم و پس از این اتفاق گریه کردم. حسم این بود که زیر سؤال رفته و به من توهین کرده‌اند. به همین دلیل تصمیم گرفتم این موضوع را در صفحه شخصی‌ام منتشر کنم تا با ورزشکاران و افراد دیگر چنین رفتاری نداشته باشند.

وی گفت: همه مسئولان اینگونه نیستند و خیلی‌ها هستند که قدر می‌دانند، اما نمی‌دانم در ذهن بعضی‌ها چه می‌گذرد. این افراد باید یاد بگیرند که چگونه با یک ورزشکار ملی‌پوش و یک قهرمان رفتار کنند.

عبدالملکی خاطرنشان کرد: هدف من مشخص است و چنین اتفاقاتی باعث نمی‌شود که از هدفم دور شوم. به تلاشم برای موفقیت در ورزش ادامه می‌دهم و امیدوارم باز هم بتوانم برای ایران افتخارآفرین باشم.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.822 seconds.