.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
چه کسی پاسخگوست ؟
اختلال تلفن های همراه اول در مازندران / اعتراض مشترکان
شمال نیوز : اختلال شدید در تلفن های همراه اول از صبح امروز در استان مازندران موجب اعتراض مشترکان شد .
اختلال تلفن های همراه اول در مازندران / اعتراض مشترکان

به گزارش شمال نیوز، خبرنگاران شمال نیوز از مناطق مختلف استان خبر دادند که از صبح امروز شبکه تلفن های همراه اول دچار اختلال شدید گردید .

 

یکی از مشترکان تلفن همراه اول به خبرنگار ما گفت : از صبح برای تماس با موبایل کلافه شدیم و تا کنون هم این مشکل رفع نشد و امکان تماس با دیگران را نداشتم .

 

وی در توضیح چگونگی این اختلال افزود : درمواردی هیچ صدای بوغی یا آهنگ پیشوازی از تلفن مقابل شنیده نمی شود و پس از 40 یا 50 ثانیه پایان تماس را نشان می دهد .

 

یکی دیگر از کاربران همراه اول هم با انتقاد شدید از این اپراتور اظهار کرد : الان که فصل حضور مسافران در مازندران نیست که بهانه شلوغی خطوط را مطرح نمایند .

 

این مشترک که خود را دانشجو معرفی کرده است ادامه داد : شماره مقابل روی صفحه نمایش موبایلم نشان داده می شود اما پس از چند ثانیه صدایی از طرف مقابل شنیده نمی شود و بارها تکرار و تماس بمده نیز بدون نتیجه مانده است .

 

این اختلال متاسفانه همچنان تا لحظه انتشار این خبر ( 11 و 45 دقیقه صبح سه شنبه 2 خرداد 1402 ) ادامه داشته و تاکنون دلیل آن از سوی همراه اول یا شرکت مخابرات مازندران اعلام نشده است.

 

به نظر می رسد اپراتور همراه اول باید هر چه سریعتر ضمن عذرخواهی از مردم مازندران نسبت به رفع اختلال و جبران آن اقدام نماید .

 

خبرهای تکمیلی در این خصوص منتشر خواهد شد .


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.019 seconds.