.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
اطلاعیه پلیس اماکن درباره فعالیت واحدهای صنفی در ماه مبارک رمضان
پلیس نظارت بر اماکن عمومی فراجا در خصوص فعالیت واحدهای صنفی در ماه مبارک رمضان اطلاعیه ای صادر کرد.
اطلاعیه پلیس اماکن درباره فعالیت واحدهای صنفی در ماه مبارک رمضان

به گزارش شمال نیوز ، در اطلاعیه پلیس نظارت بر اماکن عمومی فراجا در خصوص فعالیت واحدهای صنفی در ماه مبارک رمضان آمده است:

 

«ضمن تبریک مجدد سال نو و آرزوی قبولی طاعات و عبادات هموطنان گرامی، به اطلاع می رساند بر اساس ضوابط و هماهنگی هایی که بین اتاق اصناف، اتحادیه های صنفی و پلیس نظارت بر اماکن عمومی وجود دارد از سوی اتحادیه های مربوطه تعداد واحدهای صنفی که واجد شرایطِ پذیرایی در ایام ماه رمضان می باشند به پلیس اعلام و اجازه فعالیت به همه آنها داده می شود اخیرا گلایه هایی از سوی متولیان برخی اتحادیه ها در پایتخت اعلام شده است که پلیس ضمن بررسی چگونگی موضوع به جهت رفع این نگرانی ها اقدام خواهدکرد. مجددا یادآور می شود که پلیس اماکن بر اساس درخواست هایی که از سوی اتحادیه ها صورت بگیرد موافقت خود را اعلام و مجوز فعالیت داده می شود.

 

لازم به ذکر است نظارت بر چگونگی فعالیت واحدهای صنفی در جهت حفظ حرمت ماه مبارک رمضان از طریق اتحادیه های مربوطه و با پشتیبانی پلیس نظارت بر اماکن عمومی در سراسر کشو صورت می گیرد. لذا ضمن تشکر از هموطنان روزه دار و متصدیان واحدهای صنفی که مشغول فعالیت و ارائه خدمات به گردشگران، مسافران و افراد دارای عذر شرعی می باشند، تقاضا داریم ضمن حفظ حرمت ماه مبارک رمضان ضوابط و شرایط ابلاغی این پلیس و اتحادیه را رعایت نمایند.»


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.019 seconds.