.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
حبس ابد برای تهیه کننده برنده اسکار
«هاروی واینستین» چهره پرنفوذ سابق هالیوود، توسط یک قاضی لس آنجلس به دلیل تجاوز جنسی و سایر جرایم جنسی به ۱۶ سال زندان دیگر محکوم شد تا سالهای باقیمانده از زندگی خود را در زندان سپری کند.
حبس ابد برای تهیه کننده برنده اسکار

شمال نیوز : هاروی واینستین چهره پرنفوذ سابق هالیوود، در دادگاهی در لس‌آنجلس به جرم تجاوز به ۱۶ سال دیگر زندان محکوم شد. او در این دادگاه در سه بار جرم تجاوز و حمله جنسی گناهکار شناخته شد.

 

واینستین قبلا در حال گذراندن ۲۳ سال زندان بود و حالا این ۱۶ سال باید بعد از آن ۲۳ سال طی شود که با توجه به عمر ۷۰ سال واینستین و سلامت در حال افولش، به معنای حبس ابد تا زمان مرگش خواهد بود.

 

واینستین در ابتدا در این دادگاه ۱۱ اتهام مختلف از چهار زن داشت که در نهایت ۴ جرم توسط یک مدل اروپایی در دادگاه به رسمیت شناخته شد. این زن که نامش مخفی شده واینستین را متهم کرد که در سال ۲۰۱۳ در هتل مستر سی بورلی هیلز بعد از فستیوال فیلم‌های ایتالیایی در لس‌آنجلس به او تجاوز کرده.

 

هیئت منصفه به بررسی این اتهامات پرداختند و واینستین را گناهکار اعلام کردند.

 

قبل از اعلام حکم، هاروی واینستین خطاب به دادگاه اعلام بی‌گناهی کرد و گفت:«تمام این ماجرا در مورد پول است و آنها قصد نابودی من را دارند. لطفا من را به حبس ابد محکوم نکنید. من لایق حبس ابد نیستم. خیلی چیزها در این پرونده اشتباه است. شواهد وجود ندارد و برای من پاپوش دوخته‌اند... من از شما التماس می‌کنم.»

 

شاکی پرونده هم در کنار دخترش صحبت‌های احساسی کرد و در حالی که گریه می‌کرد از قاضی خواست که واینستین را تا ابد به زندان بیندازد:«هیچ محکومیت زندانی نیست که به اندازه کافی برای پاک کردن آسیبی که من دیدم، طولانی باشد. من امیدوارم شما به او بیشترین مجازات ممکن را بدهید. برای من بسیار سخت است که بعد از ده سال اینجا بایستم. آسیب این تجاوز هنوز برای من تازه است و بحث در موردش برایم سخت است. اعمال خودخواهانه و نفرت انگیز او تاثیر عمیقی بر زندگی من داشت. و آنچه او بر سر من آورد وحشتناک بود.»

 

واینستین از آغاز جنبش می‌تو در سال ۲۰۱۷ توسط بیش از ۱۰۰ زن به آزار جنسی و تجاوز متهم شده است.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.023 seconds.