.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
مژده لواسانی و مصطفی امامی تحویل سال را اجرا می‌کنند
مژده لواسانی و مصطفی امامی مجریان ویژه برنامه تحویل سال شبکه پنج شدند.
مژده لواسانی و مصطفی امامی تحویل سال را اجرا می‌کنند

شمال نیوز : برنامه تلویزیونی «پنج ستاره» ویژه تحویل سال از شنبه ۲۷ اسفند تا دوشنبه ۲۹ اسفند روی آنتن شبکه تهران سیما می‌رود. این برنامه به تهیه کنندگی فرهاد مختاری شنبه و یکشنبه از ساعت ۲۰ تا ۲۴ پخش می‌شود و روز دوشنبه از ساعت ۱۶ تا ۲ بامداد سه شنبه پخش خواهد شد.

«پنج ستاره» با اجرای ترانه‌های محلی با لباس‌های محلی و … قاب تصویر رنگارنگی از سرزمین زیبا و پهناورمان به مخاطبان هدیه می‌دهد. پرداختن به فرهنگ و هنر غنی ایرانیان، تاریخ و جغرافیای زیبای ایران زمین و... نیز از دیگر بخش‌های پنج ستاره نوروزی است.

همچنین به تصویر کشیدن جذابیت‌های گردشگری، اماکن دیدنی، فرهنگ، هنر و … شهر تهران از دیگر بخش‌های این برنامه است. حضور مهمانان ویژه در ژانر‌های مختلف از بخش‌های دیگر این برنامه است.

 این دومین اجرای تحویل سال مصطفی امامی است که این روز‌ها بیشتر با برنامه صبحگاهی دیده می‌شود و سال گذشته هم تحویل سال شبکه پنج را بر عهده داشت. مژده لواسانی هم آخرین بار سال ۹۶ اجرای تحویل سال تلویزیون را بر عهده داشت. لواسانی از سال گذشته برنامه «بسته پیشنهادی» را در شبکه دو سیما روی آنتن داشت و امسال هم «در پناه عشق» را ویژه ماه رمضان اجرا کرد؛ برنامه‌هایی که هر ۲ قرار بود به فصل‌های بعدی هم برسد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.019 seconds.