.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
محمدی لائینی: باید حجت الهی شناس باشیم
حجت الاسلام محمدی لائینی گفت: امروز حجت شناسی خیلی مهمتر از رسول و خداشناسی است، زیرا برهان شناخت حجت است، لذا جامعه نیاز مبرم به شناخت حجت دارد.
محمدی لائینی: باید حجت الهی شناس باشیم

به گزارش خبرگزاری شبستان،حجت الاسلام والمسلمین محمدباقر محمدی لائینی- نماینده ولی فقیه در مازندران- امروز(۲۵اسفند) طی بازدید از مجتمع علمی تربیتی حضرت نرجس( سلام الله علیها) ساری، در جمع طلاب، هیئت امنا و کادر آموزشی، بیان کرد: در جنگ ترکیبی و فرهنگی، خواهران طلبه، مایه افتخار هستند که در این میدان ضد ارزش و مظاهر فرهنگی غرب به عنوان سربازان و افسران این مبارزه گام برداشته اند.

 

 وی، با اشاره به روایتی از امام صادق(علیه السلام) افزود: ما در زمان غیبت به سه معرفت مهم، معرفت به خدا، به رسول و به حجت نیاز داریم، تا حق را از باطل تشخیص دهیم و مانند دوران جاهلیت عمل نکنیم.

 

حجت الاسلام محمدی لائینی با اشاره به آیه 3 سوره قریش، گفت: معرفت به خدا اساس کار است و باید صاحب جهان و انسان را بشناسیم تا به اسم آزادی به تمام مقدسات توهین نشود و اگر خدارا بشناسیم راهنمای زندگی را هم خواهیم شناخت.

 

 وی ادامه داد: امروز حجت شناسی خیلی مهمتر از رسول و خداشناسی است، زیرا برهان شناخت حجت است، لذا جامعه نیاز مبرم به شناخت حجت دارد.

 

حجت الاسلام محمدی لائینی گفت: لطف خفی دو معنا دارد، اول اینکه خداوند نعمت خود را پنهان کند و دیگری این است که لطف خود را در سیمای قهر نشان دهد، یعنی به ظاهر بلا است اما در واقع لطف خدا می باشد.

 

وی در پایان بیان کرد: در عصر غیبت که حجت خدا مخفی شده است، به دنبال کسی باشید که عَلَم به دست اوست.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.02 seconds.