.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
«حاج قاسم» به سریال حبیب رسید +عکس
تصویری از گریم جالب بازیگر نقش حاج قاسم سلیمانی در فیلم حبیب را ببینید.

 

   

 

شمال نیوز : «حبیب» محصول مشترک ایران و سوریه با روایتی از مدافعان حرم و نبرد با داعش از شبکه دو سیما در حال پخش است و هرشب ساعت ۲۱ و ۱۰ دقیقه به روی آنتن می رود.

 

این سریال در سوریه فیلمبرداری شد. کار جدیدی که بسیج صدا و سیما به عنوان نخستین سریال تلویزیونی ایران در سوریه با ۲۹ قسمت، ماجرای مستشاران در سوریه و داستانِ محور مقاومت، حزب‌الله و فرماندهان ایرانی را روایت می‌کند.

اتفاقاتی که شاید تاکنون کمتر درباره آن فیلم و سریال ساخته شده و سریال «حبیب» قرار است آن‌ها را به نمایش بگذارد. در این مجموعه تلویزیونی، امین زندگانی نقش یک نیروی امنیتی ما که به عنوان مستشار در سوریه فعالیت می‌کند را مقابلِ دوربین ایفا کرده است. سوگل طهماسبی نقش همسرِ او و بقیه بازیگران عمدتاً سوری‌اند.

 

در قسمت امشب (بیست و چهارم) مجموعه تلویزیونی «حبیب» که این شب‌ها از شبکه دو سیما پخش می‌شود از نقش «حاج قاسم سلیمانی» رونمایی می‌شود. نقشی هرچند کوتاه، اما مؤثر؛ چرا که نشان می‌دهد اگر مدیریت و فرماندهی حکیمانه و هوشمندانه شهید سلیمانی نبود آن پیروزی‌ها و موفقیت‌ها در تقابل با داعش اتفاق نمی‌افتاد.

 فرزاد هوشیار پارسیان تهیه‌کننده این مجموعه تلویزیونی در پاسخ به این سؤال که ماجرای نقش حاج قاسم سلیمانی در این سریال چیست؛ این‌گونه پاسخ داد:

"داستان حبیب محور‌های واقعی خیلی زیادی دارد یکی از محور‌ها هم در واقع حاج قاسم است. زمانی که فیلمنامه به نگارش درآمد هنوز حاج قاسم زنده بود و نقشی از حاج قاسم در فیلمنامه اصلی وجود نداشت، اما بعداً که حاج قاسم به شهادت رسید به این نتیجه رسیدیم که می‌توان با پرداختن به قصه‌هایی، این شخصیت را در سریال داشت.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 1.412 seconds.