.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
سربازان گمنام؛ واژه‌ای برای یادآوری نعمت امنیت
سربازان گمنام امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) در وزارت اطلاعات، بی‌ادعا، بی‌نام و نشان؛ اما پویا، شجاع و خوشنام و سودمند و حاضر و ناظر در آنجایی که هیچ‌کس گمان نمی‌برد، حضور دارند.
سربازان گمنام؛ واژه‌ای برای یادآوری نعمت امنیت

شمال نیوز: امنیت به‌عنوان مهمترین زیرساخت پیشرفت و توسعه هر جامعه دارای ابعاد و عناصر پیدا و پنهان بسیاری است که توده مردم کمتر به زوایای آن آگاهی دارند تبیین مجاهدت‌های عوامل امنیت ساز به دلیل مغایر و محرمانگی اکثر اقدامات امری به‌غایت دشوار است.

 

در این میان برخی دستگاه‌ها مظلومانه و در گمنامی مطلق به انجام مأموریت‌های خطیر خود می‌پردازند و عملاً امکان دیدن چهره و حتی شنیدن صدای از آنها میسور نیست

 

انسان‌هایی که نام خود را ناگزیر مستور می‌دارند اما ثمره اقدامات و زحماتشان آرامش سترگی است که جامعه و حتی آن‌هایی که از وجود و حضور آنها مطلع نیستند بهره می‌برند

 

سربازان گمنام امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) در وزارت اطلاعات از این دسته‌اند، بی‌ادعا، بی‌نام‌ونشان؛ اما پویا، شجاع و خوش‌نام و سودمند و حاضر و ناظر در آنجایی که هیچ‌کس گمان نمی‌برد، حضور دارند.

 

چشم بینای خادمان وزارت اطلاعات در پایش مستمر تحرکات اشرار، نحله‌های انحرافی و تروریستی، مفسدان اقتصادی و سوداگران مرگ همواره سبب‌ساز اقتدار نظام اسلامی و میهن سرافراز و مردم عزیز ایران بوده و خواهد بود.

 

 همچنان فرزندان گمنام این مرزوبوم سینه‌های خود را آماج حملات و حجم‌های دشمن قرار می‌دهند تا امنیت پایدار را به ارمغان بیاورند و در این راستا چه خون‌های پاکی که در کمال مظلومیت و گمنامی از سربازان خوش‌نام امام زمان(عج) بر زمین ریخته شد تا درخت امنیت وطن در ناامن‌ترین و پرتلاطم‌ترین نقطه دنیا بارور شود.

 

 نیمه شعبان و همزمان با ولادت حضرت حجت(ارواحنا له الفدا) فرصتی است تا قدری از رشادت‌ها و مجاهدت‌های سربازان و پا به رکاب آنان امام غائب (عج) و کارکنان خدوم که برآمده از آرمان‌های بلند و متعالی انقلاب اسلامی و ذهن دوراندیش امام راحل عظیم‌الشأن ( ر ه) است گفته و یاد شود و خاطره شکوه و عظمت شهیدان گلگون‌کفن این نهاد مقدس گرامی داشته شود.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();
نظرات خوانندگان :

رها 20 اسفند 1401
سربازان گمنام آدمهای بی ادعایی هستند که همواره برای آرامش و پیشرفت نظام همت می کنند خداهمه ی شان را در پناه خودش محفوظ بدارد .

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.018 seconds.