.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
«گانگستر»ها زیر سرم؟!
«مدیر کل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو با اشاره به افزایش مصرف برخی از داروها، پدیده «سرم ولنتاین» را نماد تلخ مصرف غیر‌منطقی دارو عنوان کرد.»
«گانگستر»ها زیر سرم؟!

شمال نیوز: حسین علی زاده/ «مدیر کل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو با اشاره به افزایش مصرف برخی از داروها، پدیده «سرم ولنتاین» را نماد تلخ مصرف غیر‌منطقی دارو عنوان کرد.»

 

احتمال کمبود سرم به خاطر نمایش بدحالی به معشوق از دست رفته در روز ولنتاین!؛ بله درست شنیدید؛ در شرایطی که هنوز هم گاه کمبود سرم مشکل ساز می شود عده ای با نمایش ضعف و بدحالی خود زیر سرم به عشق شان پیام می دهند که برگردد ! 

 

البته باز هم جای شکرش باقی است که در میان نسل جدید هنوز راه حل آن جوان عاشق پیشه آملی عمومیت نیافته و گرنه با این رواجی که نمایش شکست عشقی زیر سرم پیدا کرده شهر پر از «گانگستر» می شد! 

 

تا پیش از این عمده نقدها به روز ولنتاین این بود که چرا باید یک رسم بیگانه در جامعه ما که هزاران شاعر عاشق غزل سرا دارد، جا بیفتد؟! مگر در فرهنگ ما کم از عشق گفته و شنیده شده؟! اما ظاهرا کار از این حرف ها گذشته و باید به برخی عشاق وطنی که به احتمال زیاد دغدغه هزینه کردن برای سلامت خود را هم ندارند گوشزد کرد که هزینه این تفنن و سرگرمی شما به قیمت کمبود سرم برای بیماران واقعی تمام می شود. بیمارانی که اغلب و برخلاف دنیای خیالی شما برای تهیه هزینه های درمانی خود نیز با مشکل روبرو هستند ! 

 

اگر چنانچه یکی از مسوولان سازمان غذا و دارو گفته ، پدیده «سرم ولنتاین» در روزهای اخیر شدت گرفته است این وظیفه وزارت بهداشت است که همانند توجه دادن پزشکان به مصرف به اندازه سایر داروها، در مورد سرم نیز همین حساسیت را به خرج دهد و از جامعه پزشکی بخواهد در این زمینه با دقت بیشتری عمل کنند و از تجویز بی مورد آن خودداری کنند. 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.026 seconds.