.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
دستگیری ۲ کلاهبردار با ۲۰۱ رسید جعلی میلیاردی در بهشهر
ماموران پلیس فتا موفق شدند ۲ متهم را که با ارایه رسیدی جعلی از طریق درگاه بانکی در گوشی همراه اقدام به خرید اجناس در آن شهرستان می کردند، شناسایی کنند.
دستگیری ۲ کلاهبردار با ۲۰۱ رسید جعلی میلیاردی در بهشهر

شمال نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر مازندران از دستگیری ۲ کلاهبرداری که با ارایه رسیدی جعلی از طریق درگاه بانکی در گوشی همراه خود اقدام به خرید اجناس می کردند، خبر داد.

 

به گزارش شمال نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسن عنایتی گنجی افزود: در پی وقوع چندین فقره کلاهبرداری از شهروندان در این شهرستان، موضوع در دستور کار ماموران پلیس فتا قرار گرفت.

 

وی ادامه داد: در اجرای این ماموریت، ماموران پلیس فتا موفق شدند ۲ متهم را که با ارایه رسیدی جعلی از طریق درگاه بانکی در گوشی همراه اقدام به خرید اجناس در آن شهرستان می کردند، شناسایی کنند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر، تصریح کرد: پس از هماهنگی های قضایی این متهمان متواری ، در استان همجوار در اقدامی عملیاتی دستگیر شدند.

 

عنایتی اظهارکرد: در تحقیقات و بازجویی های به عمل آمده در تلفن همراه متهمان به تعداد ۲۰۱ رسید جعلی به ارزش بیش از یک میلیارد و۵۰۰ میلیون ریال و تاکنون ۶۱ نفر مالباخته که از آنان جمعا به مبلغ ۶۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری شده در استان های مازندران و گلستان شناسایی شده است.

 

فرمانده انتظامی بهشهر با اشاره به این که متهمان به بزه انتسابی اعتراف و با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند، گفت: متصدیان واحد صنفی ، ملاحظات ایمنی و امنیتی را در صنوف رعایت نموده و در صورت موارد مشکوک مراتب را از طریق پلیس۱۱۰ اعلام کنند.

 

دستگیری عاملان متواری آتش سوزی عمدی و شعار نویسی در نکا

 

فرمانده انتظامی شهرستان نکا نیز از دستگیری سه عامل متواری آتش سوزی عمدی و شعار نویسی علیه مسوولان نظام در آن شهرستان خبر داد.

 

سرهنگ قاسم عزیزی بیان کرد: در پی نا آرامی های اخیر در کشور، شناسایی و دستگیری افرادی که تحت تاثیر معاندان با شعارنویسی و اقدامات هنجارشکنانه قصد برهم زدن نظم و امنیت، در دستور کار پلیس اطلاعات و ماموران این فرماندهی قرار گرفت.

 

وی افزود: پس از کسب خبری مبنی بر آتش سوزی عمدی یکی از شخصیت های نظام و شعارنویسی در یکی از روستاهای این شهرستان، اقدامات تخصصی برای شناسایی عامل یا عاملان اصلی در دستور کار پلیس قرار گرفت.

 

فرمانده انتظامی شهرستان نکا گفت: با بررسی میدانی و اشرافیت اطلاعاتی هویت و مخفیگاه متهمان در محدوده شهرستان نکا شناسایی و پس از انجام هماهنگی های لازم، تیم عملیات پلیس اطلاعات و پیشگیری به محل اعزام و در یک عملیات ضربتی سه متهم را دستگیر و به مقر پلیس منتقل کردند.

 

سرهنگ عزیزی اظهارکرد: متهمان در تحقیقات بعمل آمده به جرم خود اعتراف کردند که پس از تکمیل پرونده تحویل مرجع قضایی شد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.026 seconds.