.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
دبیر خانه پروژه برندسازی غرب مازندران در رامسر افتتاح می‌شود
دبیر خانه پروژه بزرگ برندسازی با عنوان "بام و بوم" ۱۰ بهمن ماه امسال در رامسر افتتاح می‌شود.

 

   

 

به گزارش شمال نیوز ، نادر سحرخیز رئیس اداره میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان رامسر از افتتاح دبیرخانه پروژه بزرگ برندسازی در غرب مازندران با عنوان "بام و بوم" در دهم بهمن ماه امسال خبر داد و گفت: این همایش می‌تواند نقش مهمی در توسعه گردشگری داشته باشد و زمینه تجاری‌سازی و خاص شدن بخش گردشگری در منطقه را فراهم کند.

او افزود:این دبیرخانه روز دوشنبه در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی افتتاح می‌شود.

سحرخیز گفت: برندسازی از ظرفیت‌های بومی منطقه می‌تواند نقش مهمی در توسعه تجارت داشته باشد و برای برندسازی در یک منطقه باید از همه ظرفیت‌های موجود شهرستانی استفاده شود.

او افزود: امروزه بازار محصولات فرهنگی مبتنی بر شخصیت‌ها و نماد‌های فرهنگی در جهان طیف گسترده‌ای از نیاز‌های مصرفی خانواده‌ها را شامل می‌شود که رابطه مستقیمی با سبک زندگی جامعه دارد و نیاز جامعه است که هویت‌هایش معرفی شده و با تبدیل آن به برند زمینه معرفی بیشتر آن فراهم شود.

سحرخیز گفت: با برندسازی یک محصول گردش مالی آن محصول نیز در تمام دنیا نسبت به تولیدات مشابه آن تفاوت چشمگیری پیدا می‌کند و زمینه حضور در بازار‌های بین‌المللی نیز به وجود می‌آید، برای همین هم موضوع برندسازی و شخصیت‌سازی برای مخاطب و همچنین تولید محصولات جانبی این شخصیت‌ها در اقتصاد امروز جهان نقش مهم و قابل توجهی دارد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.022 seconds.