.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
واکنش‌ها نسبت به پرواز خطرناک دروازه‌بان نیوکاسل
ستاره ساوتهمپتون بعد از برخورد شدید با دروازه بان نیوکاسل به دلیل ضربه مغزی مجبور به ترک زمین شد.
واکنش‌ها نسبت به پرواز خطرناک دروازه‌بان نیوکاسل

شمال نیوز : موسی دینپو در اواخر نیمه اول بازی اول نیمه نهایی جام اتحادیه انگلیس مقابل نیوکسل برای تصاحب توپ به سمت محوطه جریمه حریف دوید. در همین حین نیک پوپ، دروازه بان نیوکسل برای دور کردن توپ از دروازه خارج شد تا برخوردی شدید بین این دو را شاهد باشیم.

 

ستاره اهل مالی ساوتهمپتون بعد از این برخورد شدید، نقش بر زمین شده و حالت نگران کننده‌ای به خود گرفت. کادر پزشکی ساوتهمپتون بلافاصله برای مداوای او وارد زمین چمن شدند.

 

دینپو با وجود برخورد شدیدی که داشت، خوشبختانه پس از چند دقیقه توانست از جای خود بلند شده و بدون کمک، زمین بازی را ترک کند. ستاره ساوتهمپتون در این دوره از جام اتحادیه که در بازی یک چهارم نهایی مقابل سیتی گلزنی کرده بود، به خاطر شدت ضربه وارد شده به سرش، تعویض شد و نتوانست بازی را ادامه دهد.

 

در شبکه‌های اجتماعی از دو بعد به این مصدومیت شدید پرداخته شد. گروهی پوپ را به خاطر این خطای شدید و حرکت بی محابایش مستحق دریافت کارت قرمز می‌دانستند و گروهی نیز پیگیر حال مهاجم ساوتهمپتون بودند که مشکوک به ضربه مغزی بود. یکی از جالب‌ترین توئیت‌ها در مورد این صحنه، توئیتی بود که در با اشاره به پرواز جالب دروازه بان نیوکسل نوشته بود: "این فوتبال است نه فیلم هری پاتر! چون او نمی‌تواند به صورت جادویی ناپدید شود! "

 

   

   

     

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.032 seconds.