.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
علی رغم پذیرش در آزمون و قبولی در گزینش؛
کارشکنی استانداری در تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی شهرداری‌های استان
شمال نیوز : ۷۰ نفر از کارگران شرکتی براساس بخشنامه وزارت کشور و سازمان شهرداری‌ها می‌بایست از نیروی شرکتی به قرارداد مستقیم تبدیل وضعیت شوند اما هنوز حکم آن‌ها صادر نشده است.
کارشکنی استانداری  در تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی شهرداری‌های استان

به گزارش شمال نیوز به نقل از دیار میرزا ،  جمعی از کارگران شرکتی شهرداری استان گیلان، از بلاتکلیفی وضعیتِ جذب خود گفتند.

 

این کارگران که طی بخشنامه‌ای بعد از قبولی در امتحان آزمون استخدامی، مشمول تبدیل وضعیت شده‌اند می‌گویند: ما۷۰ نفر از کارگران شرکتی شهرداری هستیم که براساس بخشنامه وزارت کشور و سازمان شهرداری‌ها باید از نیروی شرکتی به قرارداد مستقیم تبدیل وضعیت شویم اما حکم ما هنوز صادر نشده است.

 

به گفته‌ی آن‌ها، به دلیل رأیی که شهریور ماه از سوی هیأت عمومی دیوان عدالت اداری و در پی شکایت یکی از شاکیان بخش خصوصی صادر شده، از تبدیل وضعیت کارگران جلوگیری می‌شود.

 

این در حالیست که طبق ماده ۴ قانون آیین دادرسی و ماده ۱۳ دیوان عدالت اداری اثر ابطال مصوبات از زمان صدور رأی هیأت عمومی است و عطف به ماسبق نمی‌شود. کارگران با استناد به این ماده قانونی خواستار تبدیل وضعیت خود هستند و جلوگیری از صدور حکم خود را خلاف قانون می‌دانند.

 

گفتنی است، در سایه عدم نظارت مدیریت عالی استان، اداره کل امور شهری استانداری و دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری گیلان با صدور بخشنامه های متناقض مانع از تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی شده اند که برخی از آنها بالای ۱۵ سال سابقه کاری دارند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.07 seconds.