.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
سردار نقدی: کومله‌ها دختر ۱۷ ساله را زنده به گور کرده بودند
معاون هماهنگ کننده سپاه در ساری گفت: کومله‌ها اوائل انقلاب، دختر ۱۷ ساله سنندجی را زنده به گور کردند.

 

   

 

به گزارش شمال نیوز ، سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران درهمایش افسران پیشرفت و پایه ریزان تمدن اسلامی در ساری، گفت: کومله‌ها اجیرشدگان آل سعود هستند و در حالی شعار زن زندگی آزادی سر می‌دهند که اوائل انقلاب، ناهید فاتحی کرجو دختر ۱۷ ساله سنندجی را زنده به گور کردند.

او با بیان اینکه در اغتشاشات اخیر یک شعار اقتصادی شنیده نشده است، افزود: معرکه‌ای که دشمن علیه ایران براه انداخته است بخاطر قوی شدن ایران در تمامی عرصه‌ها است

معاون هماهنگ کننده سپاه ادامه داد: همین قدرت سبب شده است در حالیکه ایران تحت شدیدترین فشار‌ها و تحریم‌ها قرار دارد آن‌ها جرات حمله به ایران را ندارند، چون مولفه‌های قدرت ایران بالا است.

سردار نقدی گفت: آمریکا که اکنون داعیه سروری جهان را دارد با حقارت و ذلت و در حالی که ۲۳ هزار نفربر، ۲۰۰ فروند هواپیما و بالگرد، ۸ هزار کامیون و ۴۲ هزار خودروی تاکتیکی را در افغانستان جاگذاشته بودند از این کشور فرار کردند.

او در خصوص اغتشاشات اخیر نیز گفت: در فوت خانم امینی با اینکه دوربین ها، پزشکان و خانواده آن مرحوم به صراحت اعلام کردند که ضرب و شتمی در کار نبوده اما فقط رئیس جمهور آمریکا پنج بار علیه ایران موضع گیری کرد.

معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان اینکه آل سعود با تاسیس شبکه اینترنشنال رسما اتاق جنگ علیه ملت ایران راه اندازی کرده است، افزود: تکه تکه کردن خاشقچی و گردن زدن نوجوان ۱۴ ساله به جرم پخش اعلامیه گوشه‌هایی از جنایات حقوق بشری آل سعود است که در سکوت کشور‌های غربی و شورای امنیت رقم خورد.

سردار نقدی گفت: کشور‌هایی که داعیه تفکر لیبرال دموکراسی دارند کف خیابان‌های آمریکا، فرانسه و آلمان را ببیند که فقط در آمریکا ۵ میلیون فقیر کارتن خواب دارد و در مدارس و دانشگاه و رستوران‌ها روزانه ۲۰ نفر در درگیری‌های مسلحانه کشته می‌شوند.

او ادامه داد: برخی‌ها می گویند که چرا بسیجیان را مسلح نمی‌کنید اما بسیج بدون اسلحه در میدان اغتشاشات حاضر شده است و مصداق آن شهادت افرادی مثل شهید علی وردی، شهید عجمیان و شهدای مظلوم بسیجی دیگر هستند که دست خالی به شهادت رسیدند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.045 seconds.