.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
رئیس مجمع نمایندگان مازندران :
بنگاه های راکد در راستای رونق تولید واگذار شود/ نرخ بیکاری غیر رسمی ۱۶ درصد است
شمال نیوز: عضو کمیسیون عمران مجلس بیان کرد: راه برون رفت کشور از مشکلات اقتصادی و معیشتی این است که دولت برود و شرکت های راکد و نیمه راکد خود را فعال کند.
بنگاه های راکد در راستای رونق تولید واگذار شود/ نرخ بیکاری غیر رسمی ۱۶ درصد است

به گزارش شمال نیوز، کمال علیپور خنکداری در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی بازار، در ارزیابی خود از بازگشت به کار کارگاه های تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل با گذشت ۸ ماه از سال بیان کرد: یکی از وظایف وزارت صمت ارزیابی شهرک های صنعتی است تا کارخانجات نیمه تعطیل را فعال کند.

 

وی تاکید کرد: وزارت صمت وظیفه دارد که اگر کارخانجات نیمه تعطیلی وجود دارد و اگر شرایط فراهم است این کارخانجات را با در نظر گرفتن اهلیت افراد، واگذار کند.

 

علیپور خنکداری بیان کرد: یکی دیگر از وظایف وزارت صمت این است که کارخانجات تولیدی خودش که راکد مانده و یا وضعیت نا به سامانی دارد و در حال ورشکستگی است به آن بپردازد.

 

وی تاکید کرد: پیشنهاد می شود در این بخش از صندوق حمایت از صنعت بهره گرفته شود تا این کارخانجات تعطیل بتواند به ادامه فعالیت خود بپردازند.

 

عضو کمیسیون عمران مجلس بیان کرد: قطعا اگر شرایط تولید در کشور خوب شود هم وضعیت تولید و هم وضعیت اشتغالزایی کشور بهبود می یابد.

 

این نماینده مجلس بیان کرد: به طور غیر رسمی نرخ بیکاری ما ۱۵ الی ۱۶ درصد است لذا وقتی که اشتغال ایجاد شود تولید رونق پیدا می کند و نهایتا شرایط اقتصادی کشور بهتر می شود.

 

عضو کمیسیون عمران مجلس بیان کرد: در صورت رونق تولید شرکت های تولیدی مالیات خود را پرداخته کرده و بدین وسیله ما دیگر با کسری بودجه مواجه نخواهیم شد.

 

علیپور خنکداری بیان کرد: راه برون رفت کشور از مشکلات اقتصادی و معیشتی این است که دولت برود و شرکت های راکد و نیمه راکد خود را فعال کند و آنهایی که فعال نبوده اند را به افراد صلاحیت دار واگذار کند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.028 seconds.