.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
فعالیت بزرگترین کارخانه تولیدی کنسانتره زغال سنگ در مازندران
مدیرعامل شرکت زغال سنگ البرز مرکزی زیرآب با بیان این که این کارخانه بزرگترین و تنها تولیدکننده زغال سنگ دولتی در کشور است، گفت: این کارخانه بزرگترین تولیدکننده کنسانتره زغال سنگ است.
فعالیت بزرگترین کارخانه تولیدی کنسانتره زغال سنگ در مازندران

به گزارش شمال نیوز،

نیود نیکو این شرکت را بزرگترین و تنها تولیدکننده زغال سنگ دولتی کشور یاد کرد و گفت: این کارخانه از بزرگترین تولیدکنندگان کنسانتره زغال سنگ کک شو کشور است.

وی با اشاره به نقش کارخانه در تامین زنجیره فولاد به کارخانه فولاد و کک سازی زرند، افزود: در سال ۸۴ این شرکت دوباره به بخش دولتی برگشت و کارخانه زغال شویی و سایت در دست دولت باقی ماند.

وی کارخانه را ۵۰۰ هزار تن ذکر کرد و گفت: این کارخانه در تامین کک داخلی نقش موثری دارد و تلاش می کنیم از واردات زغال سنگ و خروج ارز از کشور جلوگیری کمیم.

نیکو با اشاره به فعال سازی معدن گلیران با ۵۷ میلیون تن ذخیره طی سه سال گذشته افزود: برنامه ما این است که با جذب سرمایه گذاری دو بلوک دیگر از این معدن را فعال کنیم و تولید را به ۱۵۰ هزار تن در سال برسانیم.

مدیرعامل شرکت زغال سنگ البرز یادآور شد: امیدواریم با جذب سرمایه گذاری معادن گردنه سر و سفید ریز را که سال های سال بلااستفاده مانده است، را فعال کنیم.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.027 seconds.