.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
دربی پایتخت چند آبان برگزار می‌شود؟
دربی 99 پایتخت در صورت تغییر نکردن برنامه تیم ملی فوتبال به احتمال فراوان روز 13 آبان برگزار می‌شود.

 

   

 

شمال نیوز: پیش از حضور کارلوس کی‌روش در تیم ملی فوتبال، سازمان لیگ در تلاش بود که نیم فصل اول مسابقات لیگ برتر قبل از آغاز جام جهانی به پایان برسد و تعطیلات نیم فصل لیگ  با جام جهانی 2022 همزمان شود. این بهترین و ایده‌آل ترین حالت برگزاری لیگ برتر بیست و دوم محسوب می‌شد زیرا مسابقات با کمترین تعطیلی  و وقفه ناخواسته برگزار می‌شد اما با جدایی اسکوچیچ و بازگشت کی‌روش این برنامه تغییر کرد.

 

در نهایت هنوز مشخص نیست که چند هفته از مسابقات دور رفت لیگ برتر قبل از جام جهانی برگزار خواهد شد البته سهیل مهدی مدیر مسابقات ابراز امیدواری کرده که حداقل 12 هفته از لیگ برتر قبل از جام جهانی برگزار شود. در صورتی که چنین اتفاقی رخ بدهد فوتبالدوستان می‌توانند قبل از جام جهانی شاهد دربی حساس پایتخت بین دو تیم استقلال و پرسپولیس در هفته دوازدهم و  احتمالا روز 13 آبان باشند و بعد از آن هم اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان آغاز خواهد شد.

 

البته  3 هفته از دور رفت مسابقات لیگ برتر بیست و دوم باید بعد از فینال جام جهانی برگزار شود زیرا در طول مسابقات جام جهانی هیچ مسابقه باشگاهی نباید برگزار شود.

 

از سویی دیگر زمان برگزاری مهم‌ترین مسابقه نیم فصل اول یعنی سوپرجام نامشخص است. مسابقه‌ای که ابتدا قرار بود پیش از شروع فصل بین استقلال قهرمان لیگ  و نساجی مازندران قهرمان جام حذفی فصل گذشته برگزار شود اما این مسابقه به زمان دیگری موکول شد و ابتدا اعلام شد که بعد از جام جهانی سوپرجام برگزار می‌شود اما با توجه به تمام نشدن نیم فصل اول قبل از جام جهانی،  زمان سوپرجام هم نامشخص است. مسابقه‌ای که برای هواداران هر دو باشگاه استقلال و نساجی اهمیت ویژه‌ای دارد زیرا یک جام برای آنها می‌تواند به ارمغان بیاورد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.034 seconds.