.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 
آخرین عناوین
معاون اجرایی رئیس جمهور: باید مواظب باشیم تا توطئه‌های دشمن را ناکام کنیم
صولت مرتضوی گفت: سفر آقای رئیس جمهور به مجمع عمومی سازمان ملل و حضور ایشان در سازمان ملل و ارتباط وسیعی که با سایر کشور ها در حال شکل گیری است، شاهد توفیق در تمام مولفه های سیاسی و فرهنگی و اقتصادی و برون رفت بسیاری از مشکلاتی که اساسا برای جمهوری اسلامی ایران ساخته اند، هستیم.

 

   

 

به گزارش شمال نیوز، سید صولت‌ مرتضوی، معاون اجرایی رئیس جمهور در رابطه با سخنرانی رئیس جمهور در اجلاس سازمان‌ملل گفت: در هفته های گذشته دولت محترم به نمایندگی از جمهوری اسلامی توفیقات مطلوب و متنوعی را به دست آورد. حضور آقای رئیس جمهور در اجلاس شانگهای و عضویت رسمی جمهوری اسلامی ایران در این اجلاس بستر بسیار مناسبی را در حوزه ارتباط با کشورهای جهان و برون رفت از نظام تک قطبی و حاکم بر جهان رقم زد.

 

وی در ادامه گفت: علاوه بر آن در سفر آقای رئیس جمهور به مجمع عمومی سازمان ملل و حضور ایشان در سازمان ملل و ارتباط وسیعی که با سایر کشور ها در حال شکل گیری است، شاهد توفیق در تمام مولفه های سیاسی و فرهنگی و اقتصادی و برون رفت بسیاری از مشکلاتی که اساسا برای جمهوری اسلامی ایران ساخته اند، هستیم.

 

مرتضوی با اشاره به جنجال ضد انقلاب در نیویورک خاطر نشان کرد: اساسا از بدو جمهوری اسلامی، دشمنان ما خصوصا رژیم صهیونستی به واسطه اجانب داخلی و خارجی همواره دنبال این هستند که توفیقات جمهوری اسلامی را کمرنگ جلوه بدهند و نقاط قوت ما را تبدیل به ضعف کنند. در مقاطعی که مردم باید شاهد بسیاری از موفقیت ها باشند و احساس توفیق وخوشحالی کنند، دشمنان طراحی می کنند که این توفیقات را بر کام ملت شیرین جلوه ندهند.

 

وی در پایان افزود: باید ما مراقب و مواظب باشیم و در خدمت مردم باشیم تا توطئه های دشمن را ناکام کنیم.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.043 seconds.