.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
آخرین اخبار حادثه فوت مهسا امینی در کمیته حقیقت‌ یاب مجلس / وی بیماری زمینه ای داشته است
رشیدی کوچی گفت: دلیل فوت مهسا امینی ضربه فیزیکی و یا ضربه ای که منجر به فوت شود، نبوده است.

 

   

 

به گزارش شمال نیوز، جلال رشیدی کوچی نماینده مجلس یازدهم درخصوص فوت مهسا امینی گفت: از منظر علم‌پزشکی دلیل فوت مهسا امینی ضربه فیزیکی و یا ضربه ای که منجر به فوت شود، نبوده است.

 

وی افزود: تمام شبهات فضای مجازی  در یک فضای بی‌طرفانه  بررسی شده است؛ خانم امینی بیماری زمینه ای داشته است و اسناد آن موجود است و به دلیل استرس و بیماری زمینه ای که داشته ایشان فوت کرده است.

 

رشیدی کوچی با بیان اینکه کمیته تشکیل شده در مجلس 2 محور  را پیگیری می‌کند؛ ادامه داد: علت فوت  از لحاظ قانونی و وجود مستندات و تصاویری که به دست ما رسیده است.

 

وی محور دوم را بررسی زمینه بروز این نوع اتفاقات برای جلوگیری از آن در اینده را حائز اهمیت دانست و خاطرنشان کرد: ویدئوی این اتفاق را دو بار با دقت مشاهده کردم و ویدئو از زمان پیاده شدن از ماشین و ادامه آن بدون تقطیع و پیوسته است.

 

رشیدی کوچی با تاکید بر عدم تقطیع این ویدئو گفت: کوچکترین برخوردی با ایشان انجام نگرفته است و تاییدیه پزشکی قانونی دال بر همین مورد است و علت فوت برخورد فیزیکی و یا ضربه ای که منجر به فوت شده باشد نبوده است.

 

این نماینده مجلس یازدهم با بیان اینکه درباره این موضوع به ویدئوها بسنده نکردیم و همه شبهات مطرح شده در فضای مجازی جمع آوری شده است، عنوان کرد: همه این شبهات یک به یک بررسی شده است اعم از ضربه چندین باره به سر و عکس‌های منتشر شده از مغز.

 

نماینده مردم مرودشت با بیان اینکه تا این لحظه دلیل فوت ضربه نبوده است، تصریح کرد: ایشان بیمار زمینه ای داشته است و مستندات آن هم موجود است و پرونده پزشکی سالهای گذشته ایشان تاییدکننده این موضوع است و به نظر میرسد به دلیل بیماری زمینه ای و استرسی که به ایشان وارد شده فوت کرده‌اند.

 

وی تصریح کرد: آن چیزی که اهمیت دارد صداقت با مردم است، نگرانی، خشم و عصبانیت مردم را درک می‌کنم و به آنها حق می‌دهم، اما باید حواسمان باشد در یک فضای درست مسیر را اصلاح کنیم و اجازه ندهیم کسانی که نه مهسا امینی و افرادی در موقعیت مشابه مهسا امینی برای آنها اهمیت دارد برای رسیدن به اهداف خود از آن سواستفاده کنند.

 

رشیدی کوچی در خصوص بیماری زمینه‌ای مهسا امینی گفت: وی در سال 87 عمل جراحی مربوط به تومور مغزی داشته است و با توجه مستندات پزشکی قانونی قلب ایشان دچار مشکل بوده است و احتمالا در بحث افتادگی و گشادی دریچه قلب مشکل وجود داشته است اما این یکی از محورها است و ما باید زمینه بروز این جور اتفاقات، دوقطبی‌های ایجاد شده و خشم ایجاد شده بسیار مهم است.

 

وی با بیان اینکه فرآیند سم‌شناسی در پزشکی قانونی باید طی شود خاطرنشان کرد: دوهفته طول خواهد کشید تا نتیجه قطعی اعلام شود. 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.25 seconds.