.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
۳ رقمی شدن بیماران بدحال کرونایی در مازندران
در شبانه‌روز گذشته با شناسایی تعداد ۱۱۳ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری‌شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۴۲۸ نفر رسید که از این تعداد ۱۰۱ نفر بدحال هستند.

به گزارش شمال نیوز، شاهد ادامه روند افزایشی موارد ابتلا و بستری کرونایی در استان مازندران هستیم که متاسفانه ادامه روند فوتی و همچنین شمار بیماران بدحال نگرانی‌ها را بیشتر کرده است.

 

طی ۲۴ ساعت گذشته نیز تعداد ۹۷ بیمار مشکوک به کرونا در سطح استان، براساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران بستری شدند. 

 

طی این مدت تعداد ۱۲۴ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد. 

 

هم اکنون ۳۴۹ بیمار بعلت کرونا در این مراکز بستری که از این تعداد ۸۶ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

 

در دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در  حال حاضر ۷۹ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۱۶ بیمار جدید بستری و ۱۷ بیمار هم ترخیص شدند.

 

همچنین ۱۵ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه ستری هستند.

 

براین اساس در شبانه‌روز گذشته با شناسایی تعداد ۱۱۳ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری‌شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به  ۴۲۸ نفر رسید که از این تعداد ۱۰۱ نفر بدحال هستند.

 

طی شبانه‌روز گذشته ۳ مورد  فوتی بر اثر کرونا در استان مازندران گزارش شده است.

 

به گزارش فارس، آبریزش بینی، گلودرد، سردرد، سرفه‌های مداوم و خستگی به عنوان رایج‌ترین علائم زیرسویه‌های BA.۵ ویروس کرونا بوده که تکمیل واکسیناسیون، ماسک زدن، استقرار تهویه مناسب در اماکن سربسته، رعایت و مراقبت‌های بهداشتی است./ فازس


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.015 seconds.