.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
«شعبان جعفری» بر کرسی ریاست شورای شهر انزلی باقی ماند
چهل و چهارمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر انزلی با موضوع انتخاب هیئت رئیسه جدید این شورا ظهر سه شنبه با حضور همه اعضا برگزار شد.

به گزارش شمال نیوز، چهل وچهارمین جلسه علنی شورای اسلامی بندرانزلی با موضوع انتخاب هیات رییسه جدید شورای اسلامی شهر، ظهر امروز سه شنبه (۱۱ مرداد) با حضور ۷ عضو شورای اسلامی شهر بندرانزلی و معاون فرماندار انزلی در محل شورا برگزار شد و در این جلسه پس از برگزاری انتخابات به صورت رای گیری مخفی، هیات رییسه جدید شورای اسلامی شهر بندرانزلی برای دومین سال دوره ششم شورا انتخاب و معرفی شدند.

در این جلسه «شعبان جعفری» برای دومین سال به عنوان رییس شورای اسلامی شهر بندرانزلی انتخاب شد، وی تنها کاندیدای این جایگاه بود که با ۵ رای و ۲ رای سفید از ۷ رای ماخوذه توانست رییس جدید شورای اسلامی شهر بندرانزلی شود.

« سید ابراهیم مرتضوی» تنها کاندیدای نایب رییسی شورا با کسب ۶ رای موافق و یک رای سفید از ۷ رای ماخوذه به عنوان نایب رئیس شورای اسلامی شهر بندرانزلی برگزیده شد. همچنین برای پست منشی شورا نیز کسی کاندید نشد و رای گیری صورت نگرفت.

« مه سیما نصیری» تنها کاندیدای خزانه داری شورا با کسب ۴ رای موافق و ۳ رای سفید از ۷ رای ماخوذه به عنوان خزانه دار شورای اسلامی شهر بندرانزلی انتخاب شد.

« محمدرضا صفری» تنها کاندیدای سخنگوی شورا با کسب ۶ رای موافق و ۱ رای سفید از ۷ رای ماخوذه به عنوان سخنگوی شورای اسلامی شهر بندرانزلی برگزیده شد.

در انتها برای بار دوم نیز برای سمت منشی شورا کسی کاندید نشد و اعضا با رای گیری مخفی با ۴ رای از ۷ رای ماخوذه(سه رای سفید)، آقای هادی حیدری را به عنوان منشی شورا انتخاب کردند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.014 seconds.