.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
۸ فقره حکم قلع و قمع ساخت وساز غیرمجاز در روشنکوه اجرا شد
رئیس کل دادگستری مازندران با بیان اینکه ساخت وسازهای غیرقانونی در روشنکوه ارتباطی به هیچ فرقه و گرایشی ندارد، گفت: هشت مورد حکم قلع و قمع در این روستا اجرا شد.

به گزارش شمال نیوز، حجت الاسلام محمدصادق اکبری بعدازظهر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه هشت مورد حکم قلع و قمع با هدف آزادسازی زمین‌های ملی در روستای جنگلی روشن کوه اجرا شد، افزود: با حضور رئیس حوزه قضائی بخش کیاسر، جهاد کشاورزی، منابع طبیعی، نیروی انتظامی و دیگر ادارات مرتبط این احکام در راستای اجرای احکام قطعی قضائی انجام شد و ۸ مورد قلع و قمع ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی ملی به اجرا در آمد.

وی تصریح کرد: احکام قضائی صادر شده در این مورد هیچ ارتباطی به فرقه یا گرایشی ندارد و برخلاف برخی تبلیغات منفی رسانه‌ای که اجرای احکام این منطقه ازکیاسر را به فرقه و گرایش خاص افراد این منطقه مرتبط دانستند، اجرای احکام قطعی براساس قانون انجام می‌شود و اولویت دستگاه قضا اجرای قانون و حمایت از حقوق عامه است.

رئیس کل دادگستری مازندران در ادامه بیان کرد: حفظ و حراست انفال از جمله منابع طبیعی و اراضی ملی از برنامه‌های اساسی شورای حفظ حقوق بیت‌المال در تمام حوزه‌های قضائی استان است و حفظ این حقوق از وظایف مهم دستگاه قضائی است که مورد توجه ویژه است./مهر

 

 

 

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.045 seconds.