.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
باقری:پیشگیری از آسیب های جامعه کار و تولید اولویت اصلی است
مدیرکل تعاون مازندران پیشگیری از بروز مشکلات برای جامعه کارگری را اولویت مهم دانست و گفت: هیچ آسیبی نباید به جامعه کار و تولید وارد شود.

به گزارش شمال نیوز، علی باقری بعدازظهر سه شنبه در جلسه هیئت اندیشه ورز و کمیسیون عالی رسیدگی به مشکلات و موانع کارگری و کارفرمایی اظهار داشت: پیشگیری از بروز مشکلات برای جامعه کارگری و کارفرمایی همواره در اولویت این اداره کل قرار دارد.

وی افزود: هیچ گونه آسیبی نباید از این اداره کل به جامعه کارگری و کارفرمایی وارد شود و فقط باید گره گشایی از مشکلات در دستور کار باشد.

باقری خاطرنشان کرد: تعامل ویژه با تشکل‌های کارگری و کارفرمایی یکی از راه‌های مهم در بحث گره گشایی از مشکلات است.

سید جواد حسینیان مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه کربلای استان مازندران نیز در این جلسه با تأکید بر ضرورت تحقق شعار سال طی سخنانی اظهار کرد: با برگزاری جلسات هیئت اندیشه ورز و کمیسیون عالی رسیدگی به مشکلات و موانع کارگری و کارفرمایی بدنبال تلاش برای حل اساسی برخی از مشکلات اصلی جامعه کار و تولید هستیم.

وی ادامه داد: حل مشکلات اصلی زمینه ساز اشتغال آفرینی در استان خواهد بود و برگزاری جلسات هیئت اندیشه ورز و کمیسیون عالی رسیدگی به مشکلات و موانع کارگری و کارفرمایی با هدف بررسی دقیق با هدف رفع مشکلات است که امیدوارم با همت اعضا گام بزرگی در این راستا بر داریم./مهر

 

 

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.021 seconds.