.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

۱۱ نفر از مخلان امنیت عمومی در ساری روانه زندان شدند
رئیس کل دادگستری مازندران گفت: ۱۱ نفر از افراد سابقه دار و مخلان امنیت عمومی در ساری دستگیر و روانه زندان شدند.

 به گزارش شمال نیوز، حجت الاسلام محمد صادق اکبری از شناسایی و بازداشت ۱۱ نفر از مخلان امنیت عمومی در ساری خبر داد و گفت: ۱۱ نفر از افراد سابقه دار و مخلان امنیت عمومی که در یک نزاع دسته جمعی در بلوار کشاورز شهرستان ساری با سلاح سرد به یکدیگر حمله ور شده بودند شناسایی و با پیگیری دادستانی مرکز استان با صدور قرار بازداشت موقت به زندان معرفی شدند.

وی گفت: طی درگیری برخی افراد سابقه دار و مخلان امنیت عمومی که در یک نزاع دسته جمعی در محدوده راهبند ساری با سلاح سرد به یکدیگر حمله ور شده و باعث آزار و وحشت مردم شده بودند با همکاری پلیس امنیت استان شناسایی و دستگیر که با صدور قرار بازداشت موقت به زندان معرفی شدند.

حجت الاسلام اکبری، اتهامات این افراد را قدرت نمایی با قمه با ایجاد رعب و وحشت، اخلال در نظم عمومی و تخریب و ضرب و جرح برشمرد و اعلام کرد پرونده قضائی این افراد در یکی از شعبات بازپرسی تشکیل و در حال رسیدگی است.

رئیس کل دادگستری استان تاکید کرد: حفظ آسایش و آرامش و امنیت شهروندان عزیز از اولویت‌های دستگاه قضائی استان است و با مخلان نظم عمومی و امنیت جامعه بدون مماشات و با قاطعیت برخورد خواهد شد./مهر

 

 

 

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0 seconds.