.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

با اجرای عملیات رهاسازی سنگ های معلق ؛
کندوان ایمن تر شد / خطرات کاهش یافت
شمال نیوز: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران اظهار کرد : با اجرای عملیات رهاسازی سنگ های معلق و ترانشه‌های باز ریزشی، ایمنی در محور کندوان ارتقا یافت.
کندوان ایمن تر شد / خطرات کاهش یافت

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران  ، حسن جهانیان از اجرای طرح لق گیری ترانشه و رها سازی سنگ های معلق دیوارهای کناری محور کندوان در حد فاصل اوجانو تا پل زنگوله توسط راهداران خبر داد و در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به کوهستانی بودن محور کرج-چالوس و ریزش سنگ از کوه، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران با شناسایی نقاطی که بیشتر در معرض خطر است، با بررسی های دقیق اقدام به لق گیری می نماید تا خطرات را در این مسیر به حداقل کاهش دهد و ارتقای ایمنی را در محور کرج-چالوس افزایش دهد.

 

جهانیان خاطرنشان ساخت: جاده کوهستانی کرج- چالوس از مسیرهای پرتردد و پرحادثه کشور محسوب می شود، طول این مسیر حدود ۱۶۲ کیلومتر است که نیمی از آن در استان البرز و مابقی آن در حوزه استحفاظی استان مازندران قرار دارد.

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران تاکید کرد: رانندگان عزیز لطفاً برای جلوگیری از حوادث احتمالی با مامورین پلیس راه و راهداری همکاری فرمایید

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.02 seconds.