.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آغاز فروش هوشمند نان در آمل
فرماندار آمل از آغاز اجرای طرح فروش هوشمند نان در ۵۱۰ نانوایی این شهرستان خبر داد.

به گزارش شمال نیوز، سید عباس حسینی گفت: در راستای اجرای طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها دستگاه کارتخوان هوشمند در ۵۱۰ نانوایی شهرستان آمل نصب شده است.

وی افزود: برای تمامی این نانوایی‌ها دستگاه‌های کارتخوان تعریف و تجهیز و کارتخوان‌های بانک سپه به عنوان نخستین کارتخوان در نانوایی‌های طرف قرارداد نصب شده است.

به گفته حسینی قرار است در برنامه زمان بندی تعیین شده، سایر بانک‌های طرف قرارداد با نانوایی‌های دیگر هم کارتخوان هایشان را نصب کنند.

فرماندار آمل مهم‌ترین مزیت طرح فروش هوشمند نان را مدیریت مصرف آرد یارانه‌ای برشمرد و گفت: در این طرح میزان پخت واقعی هر خباز مشخص خواهد شد و امکان فروش آرد دولتی برای نانوا وجود ندارد.

او می‌گوید: در طرح جدید از هرگونه قاچاق آرد جلوگیری خواهد شد و قیمت نان هیچ تغییری نخواهد کرد و نان با همان قیمت قبلی عرضه می‌شود، ضمن این که کار خرید نان برای مردم ساده‌سازی شده و هیچ محدودیتی به لحاظ تعداد خرید وجود نخواهد داشت.

فرماندار آمل همچنین به کشف ۱۱ کیسه آرد غیرمجاز در دو روز گذشته اشاره کرد و گفت: روند نظارت بر نانوایی‌های شهرستان تا زمان اجرای کامل طرح هوشمند سازی فروش نان ادامه خواهد داشت.

 

 

 

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.018 seconds.