.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

پایان جولان مخلان نظم و امنیت عمومی در مازندران
ماموران نیروی انتظامی مخلان نظم و امنیت عمومی را در ۲ شهر مازندران دستگیر کردند.

به گزارش شمال نیوز، سرهنگ حسن عنایتی گنجی فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد درگیری و ایجاد رعب و وحشت توسط تعدادی از اراذل و اوباش، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

او می‌گوید: ماموران پلیس امنیت عمومی بلافاصله به محل مورد نظر اعزام شدند و پس از مشاهده درگیری با اقدامات انجام گرفته، ۵ نفر اراذل و اوباش این نزاع را دستگیر کرد.

به گفته سرهنگ عنایتی گنجی تعدادی از افراد دستگیر شده اراذل و اوباش نوظهور هستند و علت درگیری آن‌ها اختلافات شخصی بوده است.
دستگیری سارق زورگیر در ساری

سرهنگ عبدالله حسن زاده فرمانده انتظامی شهرستان ساری گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر حضور ارازل و اوباش در یکی از پارک‌های ساری و ایجاد مزاحمت و زورگیری از شهروندان تحقیق و بررسی در این خصوص در دستور کار ماموران قرار گرفت.

او می‌گوید: در اجرای این ماموریت، ماموران کلانتری ۱۳ کمربندی این فرماندهی بلافاصله در محل حاظر شده و موفق به دستگیری سارق زورگیر در حالی که با سلاح سرد قصد سرقت از شهروندان را داشت شدند.

به گفته فرمانده انتظامی شهرستان ساری متهم در تحقیقات انجام شده به ۵ فقره سرقت و زورگیری از شهروندان اعتراف و یک قبضه سلاح سرد از نامبرده کشف شد.

متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

 

 

 

 

 

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.016 seconds.