.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
هجدمین روز بدون فوتی کرونایی در مازندران
در شبانه‌روز گذشته با شناسایی تعداد ۲۶ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری‌شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۹۰ نفر رسید که از این تعداد ۳۰ نفر بدحال هستند.

به گزارش شمال نیوز،  بیست‌وهفتمین ماه از شیوع ویروس کرونا با ادامه روند کاهشی موارد ابتلا و بستری کرونا در استان آغاز شد و همچنان ادامه دارد و اکنون نیز هجدهمین روز بدون فوتی کرونایی در استان را تجربه کردیم.

طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۲۴ بیمار مشکوک به کرونا در سطح استان، براساس تشخیص بالینی در بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران بستری شدند.

 طی این مدت تعداد ۲۲ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان‌ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

 هم اکنون ۷۶ بیمار به علت کرونا در این مراکز بستری هستند که از این تعداد ۲۵ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

همچنین از مجموع بستری‌شدگان ۳۱ نفر کودک هستند،در دانشگاه علوم پزشکی بابل نیز در  حال حاضر ۱۴ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى هستند، همچنین در ۲۴ ساعت گذشته ۲ بیمار جدید بستری و ۵ بیمار هم ترخیص شدند.

همچنین ۵ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

براین اساس در شبانه‌روز گذشته با شناسایی تعداد ۲۶ بیمار کرونایی جدید، تعداد بستری‌شدگان در مراکز درمانی پزشکی مازندران و بابل به ۹۰ نفر رسید که از این تعداد ۳۰ نفر بدحال هستند.

طی شبانه‌روز گذشته موردی از فوتی در بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل گزارش نشد./فارس

 

 

 

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.012 seconds.