.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
مازندران جزو استان های آلوده آب و هوایی است
مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: این استان جزو استان های آلوده از نظر آب و هوا به شمار می رود و از داشتن دستگاه های آلاینده سنج محروم است.

به گزارش شمال نیوز، محمدرضا رضوی صبح سه شنبه در جلسه بررسی موضوع مدیریت حمل ونقل وترافیک محورهای مواصلاتی تهران، البرز و مازندران با اشاره به محدودیت اقلیمی استان مازندران اظهار داشت: این که همه راه‌ها را برای ورود به مازندران باز کنیم، چندان مناسب نیست.

وی با بیان اینکه مازندران چهارمین یا پنجمین استان آلوده کشور از نظر آب و هوایی است، گفت: متأسفانه از داشتن دستگاه‌های آلاینده نیز محروم هستیم.

وی افزود: در نوروز به دلیل شدیدبودن تغییرات آب و هوایی لازم است برنامه ریزی مناسبی در این زمینه صورت گیرد.

رضوی یادآور شد: پنجشنبه و جمعه شاهد بارش برف خواهیم بود و احتمال بسته شدن ارتفاعات شرقی نظیر نکا وکیاسر وجود دارد و میزان بارش برف به یک متر نیز خواهد رسید.

محمد علیخانی معاون امور عمرانی استانداری مازندران با اشاره به مشکل ترافیک در محورهای مواصلاتی منتهی به تهران و البرز را مهم و بااهمیت دانست و گفت: این مشکل باید به صورت اساسی و کارشناسی حل شود زیرا در آینده به بحران‌های حساس مبدل می‌شود.

وی گفت: تقویت زیرساخت‌های جاده‌ای و مدیریت ترافیک و حمل ونقل و سفر را برای حل مشکلات ترافیک لازم است و در سال‌های گذشته به دلیل عدم هماهنگی و برنامه ریزی یکپارچه، سبب بروز مشکلاتی در سفر مسافران ایجاد شده است./مهر

 

 

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.013 seconds.