.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

دستگیری یک مدیر در حین دریافت رشوه
ايسنا : مدیر عامل یک شرکت دولتی در استان فارس بنابر اعلام حجت الاسلام سید کاظم موسوی، رئیس کل دادگستری فارس بازداشت شده است.

حجت الاسلام سید کاظم موسوی عصر سه شنبه ۳۰ آذر با بیان اینکه این مدیر با مسئولیت استانی به اتهام اخذ رشوه بازداشت شده است، گفت: متهم در حین دریافت تعدادی سکه طلا و مقادیری ارز از احدی از پیمانکاران با دستور قضایی و توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) بازداشت شد.

 

به نقل از دادگستری فارس، موسوی افزود: پرونده مذکور با قید رسیدگی ویژه و خارج از نوبت به شعبه دهم بازپرسی دادسرای جنایی و جرائم امنیتی شیراز ارسال شده است و متهمین نیز پس از تفهیم اتهام با قرار تأمین در بازداشت می باشند.

 

رئیس کل دادگستری استان فارس با تأکید بر جدیت دستگاه قضایی استان در برخورد قاطع با مفسدان در هر رتبه و جایگاهی گفت: جدیت و اراده دادگستری فارس در برخورد های متعدد با مفسدان در رده های مختلف به اثبات رسیده است.

 

این مقام ارشد قضایی استان خاطر نشان ساخت: مبارزه قاطع  با فساد جزء لاینفک و از وظایف مهم دستگاه قضایی است و این روند در دادگستری فارس با تشکیل شعب ویژه رسیدگی به این دسته از جرائم در دادسرا ، محاکم عمومی و تجدید نظر استان و همچنین برنامه های مدون نظارتی با جدیت ادامه خواهد داشت.

 

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.017 seconds.