.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
اجباری بودن امتحانات حضوری در مدارس
شرکت در امتحانات حضوری نوبت دی ماه اجباری است و شورای مدرسه درباره دانش آموزانی که در این امتحانات شرکت نکنند تصمیم گیری می کند.

به گزارش شمال نیوز، علیرضا دهقان معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران گفت: امتحانات مدارس استان در مقاطع مختلف در نوبت دی ماه حضوری است و بر اساس مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش امتحانات نهایی پایه دوازدهم ویژه دانش آموزانی که در خرداد و شهریور موفق به کسب نمره قبولی نشدند از ۲ دی ۱۴۰۰ تا ۲۹ دی ماه حضوری برگزار می‌شود.

او افزود: امتحانات میان ترم مقطع متوسطه اول از ۱۱ دی تا ۲۷ دی ، متوسطه دوم شامل پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم از ۱۱ دی تا ۲۹ دی بصورت حضوری برگزار خواهد شد.

معاون اداره کل آموزش و پرورش مازندران ادامه داد: فرایند نمره و ارزشیابی در مقطع ابتدایی منوط به تصمیم معلم و مدرسه است.

دهقان شرکت در امتحانات حضوری نوبت دی ماه را اجباری اعلام کرد و گفت: شورای مدرسه درباره دانش آموزانی که در این امتحانات شرکت نکنند تصمیم گیری خواهد کرد.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران افزود: آموزش از اول آذر امسال در همه مدارس استان بصورت ترکیبی حضوری و مجازی برگزار شد و همچنان ادامه دارد.

او ادامه داد: ستاد ملی کرونا فعلا درباره تعطیلی کلاس‌های درس دستوری صادر نکرده است به همین دلیل هیچ مدرسه‌ای در استان حق ندارد کلاس‌های درس را بصورت تمام مجازی برگزار کند و کلاس‌ها باید بصورت ترکیبی برگزار شود.

 

 

 

 

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.02 seconds.