.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
بیمه سلامت و پوشش بیمه‌ای نیمی از جمعیت ایران
سازمان بیمه سلامت بیش از ۵۰ درصد از جمعیت ایران را پوشش می‌دهد.

به گزارش شمال نیوز،  رنجبران معاون برنامه ریزی مدیریت و توسعه منایع سازمان بیمه سلامت کشور در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل بیمه سلامت مازندران با بیان اینکه این بیمه بیش از ۵۰ درصد از جمعیت ایران معادل ۴۲ میلیون نفر را پوشش می‌دهد، گفت: ۴۰ هزار موسسه در سراسر کشور شامل بیمارستان‌های بزرگ و مطب‌های کوچک این جمعیت را پوشش می‌دهند.

او افزود: سازمان بیمه سلامت رتبه ششم را در بحث شفافیت در بین موسسات وزارتخانه‌های هیات دولت دارد.

رنجبران ادامه داد: تکمیل طرح نسخه نویسی الکترونیکی یکی از ماموریت‌هایی که اکنون در اولویت برنامه‌های سازمان بیمه سلامت است که در برنامه توسعه‌ پنجم و ششم و بودجه نویسی هم بسیار به آن اهمیت داده شده است.

کرونا آزمونی برای بیمه‌ها

شیرازی سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری مازندران نیز با بیان اینکه سلامت مردم در تداوم حیات جامعه بسیار حائز اهمیت است و بدون افراد سالم وجود یک جامعه نیز نمیتواند متصور باشد، گفت: بیمه می‌تواند برای تضمین سلامت مردم جامعه نقش داشته باشد و در دوران شیوع کرونا به اهمیت این موضوع بیش از پیش پی بردیم.

او افزود: بسیاری از داروخانه‌های استان اتصال مناسبی به سامانه نسخه نویسی الکترونیکی ندارند که در دوران مدیریت جدید بیمه این چالش‌ها باید خیلی زود برطرف شوند.

شیرازی ادامه داد: بسیاری از نسخه نویسی‌های بی مورد و سودجویانه که سابقا وجود داشت در پوشش نسخه نویسی الکترونیک حذف خواهد شد

مازندران استان برتر در انتقال الکترونیکی اسناد

ظفرمند مدیرکل سابق بیمه سلامت مازندران نیز با بیان اینکه مازندران در انتقال الکترونیکی اسناد جز استان‌های برتر کشور بود، گفت: اگر تعاملی بین سازمان تامین اجتماعی و بیمه سلامت وجود نداشت اجرای طرح پزشک خانواده شهری هرگز اجرا نمی شد

او افزود: ساختمان‌هایی برای تملک همکارانمان در بیمه سلامت شهرستان‌ها در رامسر چالوس قائمشهر سوادکوه فریدونکنار و بابلسر خریداری شده است.

بیمه ساکنان حاشیه شهر‌ها

میرزایی مدیرکل بیمه سلامت مازندران رضایت مردم از خدمات و پاسخگو بودن بیمه سلامت در قبال موسسات طرف قرارداد را از جمله رویکرد‌ها دانست و گفت: حدود صد هزار نفر در حاشیه ۲۲ شهرستان مازندران بیمه نیستند که به زودی شناسایی و بیمه خواهند شد.

او افزود: زیستگاه برنامه پزشک خانواده در مازندران است و موسسات باید برای کاهش چالش‌های این طرح باید تلاش کنند.

 

 

 

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.11 seconds.