.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
از طریق وزارتخانه خود پیگیری کنید ....
واکنش سازمان مدیریت مازندران به اظهارات مدیرکل کتابخانه‌های استان
شمال نیوز : سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مازندران به اظهارات مدیرکل کتابخانه‌های استان درباره برگشت اعتبار ساخت کتابخانه مرکزی ساری گفت: باید اداره کل کتابخانه استان به عنوان دستگاه بهره‌بردار موضوع را از طریق وازرتخانه مربوطه پیگیری کند.
واکنش سازمان مدیریت مازندران به اظهارات مدیرکل کتابخانه‌های استان

به گزارش شمال نیوز، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی مازندران با ارسال جوابیه‌ای نسبت به خبری با عنوان پیش‌بینی برگشت اعتبار ۲۰ میلیاردی کتابخانه مرکز شهر ساری که از سوی مدیرکل کتابخانه‌های مازندران درباره همکاری نکردن سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان در خبرگزاری فارس منتشر شد واکنش نشان داد.

 

در این جوابیه آمده است؛ پروژه کتابخانه مرکزی ساری با عنوان طرح احداث مجتمع فرهنگی و هنری در پیوست قانون بودجه و دستگاه اجرایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از سال ۱۳۸۷ با ردیف اعتبار ملی است که تاکنون این پروژه دارای ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی است.

 

با توجه به اینکه اعتبار مصوب طرح در قانون بودجه سال ۱۳۹۹ به مبلغ ۱۷۳ میلیارد ریال بوده نیز در این طرح مشترک دیده شده است.

 

با عنایت به پیشرفت فیزیکی فعلی (۵۰ درصد) و اعتبار مورد نیاز بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال جز اولویت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نبود.

 

با پیگیری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و استاندار وقت در سفر ریاست سازمان برنامه و بودجه سابق جز پروژه‌های مصوب سفر قرار گرفته و اعتبار ۲۰۰ میلیارد ریال برای تکمیل این پروژه  مصوب شده است.

 

پروژه کتابخانه مرکزی ساری از پروژه‌های سر جمع به صورت غیرفهرست بهایی بوده که پیمانکار درخواست اصلاح قرارداد و نرخ پیمان را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کرده که در این خصوص مکاتبات با سازمان برنامه و بودجه کشور انجام شد که این سازمان با تغییر نرخ پیمان موافقت نمود، مشروط به اینکه نوع قراداد تغییر نیابد و تنها از سر جمع فهرست بهایی تغییر یابد.

 

مع‌الوصف پس از ابلاغ اعتبارات سال ۹۹ و سفر ریاست سازمان برنامه و بودجه براساس گزارش واصله از دستگاه اجرایی استان (ارشاد اسلامی) اکنون نیز این پروژه فعال بوده و عملیات در دست انجام است.

 

ضروری است اداره کل کتابخانه استان به عنوان دستگاه بهره‌بردار موضوع را از طریق وازرتخانه مربوطه پیگیری کند.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.079 seconds.