.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
گیت تماشاگران پس از نورافکن ها از قائم شهر به ساری می روند ....
درخواست باشگاه نساجی از سازمان لیگ / مجوز حضور تماشاگر را صادر کنید
شمال نیوز : باشگاه نساجی با ارسال نامه رسمی به سازمان لیگ درخواست داده دیدار با پیکان در هفته ششم لیگ برتر را با حضور تماشاگر برگزارکند.
درخواست باشگاه نساجی از سازمان لیگ  / مجوز حضور تماشاگر را صادر کنید

به گزارش شمال نیوز، این دیدار چهارشنبه هفته جاری در چارچوب هفته ششم لیگ برتر ساعت 15 در استادیوم شهدای ساری برگزار خواهد شد. تعدادی از تماشاگران نساجی در هفته ای که گذشت با حضور در استادیوم آزادی از نزدیک بازی نساجی در برابر استقلال را  تماشا کردند. 

 

 نساجی یکی از تیم های پرطرفدار لیگ برتر به حساب می آید و زمانی که دیدارهای این تیم در استادیوم شهید وطنی قائم شهر  برگزار می شد نزدیک به 25 هزار تماشاگر سکوهای این استادیوم را پر می کردند. نساجی اینروزها به دلیل اینکه استادیوم شهید وطنی در دست بازسازی است دیدارهای خانگی خود را در استادیوم شهدای ساری برگزار می کند. در صورتی که مجوز برگزاری این بازی با حضور تماشاگر صادر شود باشگاه نساجی گیت های ورودی استادیوم شهید وطنی را به ساری خواهد آورد تا تماشاگران بدون هیچ مشکلی وارد استادیوم شهدای ساری شوند. پیش تر نورافکن های استادیوم شهید وطنی به استادیوم شهدای ساری انتقال داده شد تا نساجی برای برگزاری بازی ها زیر نور مشکلی نداشته باشد. 

 

 گفتنی است علاوه بر نساجی چند تیم لیگ برتری دیگر درخواست داده اند که دیدار خود در هفته ششم را با حضور تماشاگر برگزار کنند. در نهایت سازمان لیگ با پاسخی که از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا دریافت می کند در خصوص برگزاری دیدارهای هفته ششم با حضور تماشاگر برنامه ریزی خواهد کرد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.063 seconds.