.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خواستار شد ؛
ضرورت نگاه ویزه و ملی به ایمن سازی و افزایش ضریب ایمنی جاده های مازندران
شمال نیوز : در نخستین جلسه هم اندیشی جهت اجرای عملیات راهداری زمستانی در سطح جاده های مازندران بر همکار ی و تعامل همه جانبه دستگاههای دیربط و امداد و نجات جاده ای جهت امنیت کاربران جاده ای تاکید شد .
ضرورت نگاه ویزه و ملی به ایمن سازی و افزایش ضریب ایمنی جاده های مازندران

به گزارش شمال نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران ، مهندس عباسعلی نجفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران ، ضمن عرض خوش آمد و خدا قوت به مدیران دستگاههای امداد و نجات جاده ای  ، هدف از برگزاری این نشست را هماهنگی و همکاری لازم در جهت عملیات راهداری زمستانی برشمرد و  اظهار داشت : با توجه به اینکه مازندران تنها استانی است که از طریق سه محور شریانی به پایتخت کشور ارتباط دارد و بخش اعظمی از ترافیک و تردد کشور از پایتخت به مازندران بوده و می بایست در خصوص ایمن سازی و افزایش ضریب ایمنی جاده های این استان نگاه ویژه و ملی صورت بگیرد. 

 

مدير كل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران در ادامه بر ضرورت برقراري تردد در تمامي ايام سال اشاره و تصريح كرد: حفظ ارتباطات و تداوم جريان پيوسته شبكه حمل و نقل و بالاخص شبكه حمل و نقل جاده اي در تمامي ايام سال از اهميت ويژه اي برخوردار است كه كوچكترين عامل بازدارنده اين جريان پيوسته ، صدمات جبران ناپذيري را بطور مستقيم و غير مستقيم وارد خواهد ساخت.

 

وی افزود: تجربه نشان داده است علی رغم نشست‌ها و جلسات هماهنگی و اعلام آمادگی بخشای مختلف، همواره چندین شبانه روز سخت و غیر منتظره پیش روی مااست که باید با رویکرد تحول گرایانه نسبت به اجرا وظایف راهداری زمستانی اقدام  گردد که در این مواقع بحرانی غافلگیر نشویم.

 

مهندس نجفی خاطر نشان ساخت: در حال حاضر سامانه‌های متعددی در حوزه‌های تخصصی راهداری وجود دارد که با توجه به اطلاعات گردآوری شده از طریق این سامانه و به روز رسانی بانک اطلاعاتی آن‌ها می‌توانیم با شناسایی مشکلات، نسبت به برنامه ریزی و اتخاذ راهکار‌های رفع این موانع و مشکلات اقدام کنیم.

 

مدیر کل راهداری و‌حمل و نقل جاده‌ای مازندران همچنین توضیح داد: سامانه pms به عنوان بانک اطلاعات رویه راهها، سامانه bms به عنوان بانک اطلاعات پلها، سامانه ۱۴۱ و rms به عنوان بانک اطلاعات حوادث جاده ای، بانک اطلاعات فعالیت‌های روزانه راهداری و پروژه‌های راهداری، همچنین سامانه cmms به عنوان بانک اطلاعات ماشین آلات راهداری، سامانه cms جهت رصد نقطه‌ای ماشین آلات راهداری و بانک اطلاعات حریم راه‌ها از مهمترین ابزار‌های دریافت اطلاعات و بررسی مشکلات موجود ودر نهایت برنامه ریزی و مدیریت اجرایی است.

 

مهندس نجفی در این نشست ابراز امیدواری کرد بتوانیم با بهره گیری از تجربیات و تعامل تمامی مدیران و برگزاری جلسات مستمر و ماهانه بستری مناسب برای ارتقاء ایمنی سفر فراهم کنیم.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.048 seconds.