.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
پلیس آگاهی مازندران هوشمند است/کاهش جرایم
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران با بیان اینکه پلیس آگاهی هوشمند و پویا است، گفت:هوشمندسازی به طور کامل در این واحد محقق شده است.

به گزارش شمال نیوز،  سرهنگ علی قیصری ظهر چهارشنبه در نشست با خبرنگاران با بیان اینکه اصحاب رسانه پلی رابط بین پلیس و مردم به شمار می‌روند، افزود: فضای مجازی نقش مهمی در آموزش و پیشگیری از وقوع جرایم دارد و باید در این زمینه فرهنگ سازی شود.

وی با عنوان اینکه پلیس در راستای هوشمندسازی گام برداشته است، اظهار داشت: پلیس آگاهی نیز از چندین سامانه هوشمند و کاربردی بهره گیری می‌کند و سامانه نما از جمله آن است.

وی ادامه داد: سامانه نما از سامانه پیشرفته در راستای تحقق پلیس هوشمند و فعالیت‌های خوبی پلیس در حوزه هوشمندسازی انجام داده است.

سرهنگ قیصری با اشاره به اینکه بهره گیری از سامانه‌های پیشرفته در کاهش جرایم و یا وقوع آن تأثیرگذار بوده است، افزود: کاهش سرقت طلافروشی‌ها از جمله دستاوردهای سامانه‌های هوشمند است.

سرهنگ نوروزی رئیس اداره تشخیص هویت پلیس آگاهی مازندران نیز با اظهار اینکه واحدهای تخصصی در پلیس آگاهی به کشف جرم می‌پردازند، گفت: نمونه‌های کشف شده برمبنای علمی در آزمایشگاه تحقیقات جنایی بررسی و پایش می‌شود و مبنای رسیدگی در اداره براساس ساختار علمی است./مهر

 

 

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.058 seconds.