.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
مدیرکل استاندارد مازندران اعلام کرد :
۱۲۰۰ واحد تولیدی استان مازندران زیرپوشش استاندارد اجباری قرار گرفتند/ برخورد بدون اغماض با تخلفات صنایع
شمال نیوز: مدیرکل استاندارد مازندران از برخورد بدون اغماض با تخلفات صنایع در حوزه استاندرد خبر داد و گفت: ‌‌۱۲۰۰ واحد تولیدی مازندران زیرپوشش استاندارد اجباری قرار گرفتند.
۱۲۰۰ واحد تولیدی استان مازندران زیرپوشش استاندارد اجباری قرار گرفتند/ برخورد بدون اغماض با تخلفات صنایع

قربان فیاض در گفت‌و‌گویی با بیان اینکه نخستین جلسه کمیسیون ماده 42 بررسی تخلفات حوزه استاندارد با حضور داستان مرکز مازندران برگزار شد، اظهار داشت: در این نشست پرونده‌های مطرح شده، بررسی که برای آنها تذکر و برای برخی‌ها تعلیق، با حضور اعضا تصمیم‌گیری و در نظر گرفته، و به واحدهای تولیدی ابلاغ‌ شد.

 

وی با اشاره به اینکه تشکیل کمیسیون ماده 42 قانون است و حتما باید در استان شکل می‌گرفت، افزود: برای این قانون آئین‌نامه اجرایی نوشته شده و مصوبه هیئت شورای عالی استاندارد را دارد و به همه استان‌ها برای شکل‌گیری ابلاغ شد.

 

مدیرکل استاندارد مازندران این کمیسیون را عامل بازدارنده برای تخلف واحدهای تولیدی، صنعتی و دیگر واحدها دانست و گفت: در این کمیسیون تمامی موارد متوجه پرونده واحدها با حضور اعضا و به ویژه دادستان با دقت بررسی می‌شود و در صورت تخلف، برای هیچ واحدی اغماض نخواهد شد.

 

فیاض صنایع غذایی مازندران را به واسطه قطب کشاورزی بودن استان ‌بر دیگر واحدها غالب دانست و تصریح کرد: یک هزار و 200 واحد تولیدی مازندران تحت پوشش استاندارد اجباری هستند که 850 واحد فعالند و بقیه بنا به دلایلی فعالیت نمی‌کنند.

 

وی از اخطار و حتی جریمه برخی از واحدهای تولیدی مازندران که خارج از دستورالعمل سازمان استاندارد اقدام می‌کنند‌ خبر داد و یادآور شد: رویکرد استاندارد اصلاح کیفیت واحدها‌ست و در این باره بسیاری از واحدها اقدام به ساماندهی و اصلاح کردند.

 

‌فیاض با بیان اینکه 5 قلم کالا مشمول استاندارد اجباری هستند، گفت: 6 ماهه نخست 25 قلم کالا برای صادرات داشتیم که به کیفی‌سازی و استانداردهای لازم اقلام توجه ویژه‌ای شد و همچنین توجه به استاندارد کالاهای وارداتی نیز در دستور کار قرار دارد.


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.409 seconds.