.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
مشعل گاز در مناطق کوهستانی مازندران روشن شد
طرح گازرسانی به ۱۱ روستا در بخش چهاردانگه ساری و یک روستا در بخش هزارجریب شهرستان نکا به بهره‌برداری رسید.

به گزارش شمال نیوز، مقدم بیگلریان سرپرست شرکت گاز مازندران با بیان این که طرح گازرسانی به ۱۱ روستا در بخش چهاردانگه ساری و یک روستا در بخش هزارجریب شهرستان نکا به بهره‌برداری رسید، گفت: با گازدار شدن این روستا‌ها و انجام فرایند اشتراک‌پذیری، ۵۱۰ خانوار روستایی و بیش از یک هزار و ۵۵۰ واحد مسکونی از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند می‌شوند.

او با بیان اینکه برای پروژه گازرسانی به این روستا‌ها ۱۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است، افزود: برای گازرسانی به این روستا‌ها ۷۰ کیلومتر شبکه‌گذاری اجرا و بیش از یک هزار و ۴۰۰ هزار علمک نصب شده است.

سرپرست شرکت گاز مازندران با بیان اینکه هم‌اکنون ۹۹.۹ درصد جمعیت شهری و ۹۵ درصد جمعیت روستایی مازندران از نعمت گاز طبیعی برخوردارند، گفت: شرکت گاز تمام تلاش خود را برای گازرسانی به روستا‌های باقیمانده که قابلیت گازرسانی را دارند، به کار بسته است.

بیگلریان با اشاره به اینکه اکنون گاز طبیعی در شبکه‌های زیرساختی استان به حد کافی وجود دارد و نیاز نیست حتی یک لیتر سوخت فسیلی در بخش‌های خانگی استان مازندران مصرف شود، افزود: طرح گازرسانی، یک پروژه زیرساختی مهم برای توسعه رفاه و حفاظت از محیط زیست است که شرایط مناسب برای ماندگاری جنگل و محیط زیست را افزایش می‌دهد.

روستا‌هایی که اخیرا گازدار شدند شامل؛ کسوت، حاجیکلا، روشن کوه، سادات محله، ششک، کارنام، مزده، کجرستاق، کندس بن، آخورد و کلاکرده از بخش چهاردانگه ساری و روستای ملاخیل هزارجریب نکاءمی باشند.

 

 

 

 

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.052 seconds.