.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
معاون بهداشتی علوم پزشکی مازندران؛
میزان بستری و مراجعه بیماران کرونایی در مازندران صعودی شد
شمال نیوز: معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: طی چند روز اخیر میزان بستری ها و مراجعه سرپایی ناشی از ابتلای به کرونا در استان روند صعودی گرفته است.

به گزارش شمال نیوز، ابوالقاسم اویس با اشاره به اینکه وضعیت بیماری کرونا در استان مدیریت شده است، اظهار داشت: چند روز اخیر متأسفانه موارد بستری و مراجعه سرپایی افزایش یافته است.

وی رفتارهای غیربهداشتی و کم توجهی به فاصله گذاری‌های اجتماعی را دلیل افزایش موارد بستری و ابتلاء به بیماری کرونا ذکر کرد و افزود: اگر این روند تداوم یابد شاهد افزایش شمار مبتلایان خواهیم بود.

وی با عنوان اینکه تا حجم واکسیناسیون افزایش نیابد همچنان باید رعایت موارد بهداشتی را مدنظر قرار دهیم، افزود: همچنین برای واکسیناسیون عمومی باید واکسن مورد نیاز تأمین شود.

اویس با اظهار اینکه پیش بینی می‌شود واکسیناسیون عمومی تا بهمن ماه محقق شود، از مردم خواست تا نسبت به تزریق واکسن اقدام کنند و گفت: تزریق واکسن در ارتقای سلامت جامعه نقش بسزایی دارد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به کاهش سن تزریق واکسن در استان گفت: تزریق واکسن می‌تواند جامعه را برابر این بیماری امن نگه دارد.

وی از تزریق بیش از دو میلیون و ۶۰۰ هزار دز واکسن در استان خبر داد.

 

 

 

 


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.042 seconds.