.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
برای اسطوره فوتبال مازندران دعا کنید ....
جدیدترین جزئیات درباره وضعیت نادر دست نشان در بیمارستان رازی
شمال نیوز : سرمربی تیم فوتبال رایکا بابل به علت ابتلا به بیماری کرونا در بیمارستان رازی قائم شهر بستری شده است ....
جدیدترین جزئیات درباره وضعیت نادر دست نشان در بیمارستان رازی

شمال نیوز: برادر دست نشان خبر به کما رفتن نادر را تکذیب کرد و گفت :‌ به تشخیص پزشکان به خواب مصنوعی برده شده است.

 

سرمربی تیم فوتبال رایکا بابل به علت ابتلا به بیماری کرونا در بیمارستان رازی قائم شهر بستری شده است. پیگیری‌ها نشان می‌دهد «نادر دست‌نشان» حال خوشی ندارد و وضعیت وی، بسیار نگران کننده اعلام شده است.

در همین راستا فرید درزی مدیرعامل تیم فوتبال رایکا بابل  در خصوص آخرین وضعیت دست نشان اظهار داشت: شب گذشته (چهارشنبه، هجدهم فروردین ماه سال جاری) اعلام کردند که حال وی وخیم است و کمی  از ناحیه کلیه آسیب دیدند. بعد از این اتفاق با استقرار دستگاه دیالیز بدنی آسیب کلیه‌هایش بهتر شد؛ اما از نظر قلبی هنوز مشکل دارد و در کما قرار دارد. تا نیم ساعت پیش که از بیمارستان پیگیر حال دست‌نشان بودیم، نسبت به دیشب بهتر بود.

وی در خصوص ارتباط با پزشکان افزود: به خاطر اینکه بیمارستان مخصوص مراقبت از افراد کرونایی است حتی امکان دیدار مستقیم با پزشک را پیدا نکردیم و ارتباط با مسئولان بیمارستان خیلی سخت است.

ساعتی پس از انتشار این خبر برادر دست نشان این خبر را تکذیب کرد و گفت: برادرش به تشخیص پزشکان و برای تسریع در روند درمان و کمتر شدن عوارض درگیری ریوی ناشی از کرونا به خواب مصنوعی برده شده است.

 

مردم دعا کنند

 

 برادر نادر دست نشان در صحبتی با رادیو به تشریح اوضاع فعلی او پرداخت.

 

دست نشان درباره آخرین اوضاع قلب و ریه و کلیه نادر دست نشان گفت: او از یک هفته پیش و به دلیل ویروس کرونا به بیمارستان منتقل شد اما متاسفانه باید بگویم نادر اصلا وضعیت مناسبی ندارد. با دستگاه اکسیژن خون او را بالا آوردند. اخیرا از او سی تی اسکن گرفتند که نشان می داد 35 درصد از ریه او درگیر است.

 

او در این باره ادامه داد: متاسفانه شب گذشته کلیه های او جواب ندادند و از کار افتادند. قرار بود از امروز دیالیز او شروع شود اما خوشبختانه وضعیت کمی تغییر کرد و با دستگاه به صورت موقتی فعلا اوضاع کلیه او نیز بهتر شد اما قلب او در نوسان است و فعلا پزشکان به دنبال ایجاد یک شرایط یکنواخت برای او هستند. امیدوارم همه مردم و همه کسانی که طی سال ها که نادر برای آنها به میدان می رفت و خود را برای خوشحالی مردم به خطر می انداخت و مربیگری می کرد و با برتری تیمشان خوشحال  می شوند امیدوارم الان آنها هم با دعای خیر خود نادر را از یاد نبرند و با تشویق ها و حمایت های خود، او را به شرایط خوب و همیشگی اش برگردانند.

 

شمال نیوز از مردم استان بویژه مخاطبان عزیز خود درخواست می کند تا برای نادر دست نشان ، اسطوره فوتبال مازندران دعا کرده تا هر چه زودتر سلامتی خود را بدست آورد . انشالله


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.049 seconds.