.
صفحه اصلي آرشيو جستجو پيوند ها تماس با ما
 

آخرین عناوین
فعالیت محدود مساجد در ماه رمضان مطالبه مازندرانی ها است
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران فعالیت محدود مساجد با رعایت پروتکل های بهداشتی در ماه مبارک رمضان را مطالبه جدی عموم مردم استان ذکر کرد.

به گزارش شمال نیوز، حجت الاسلام ناصر شکریان امیری ظهر پنجشنبه در اولین گردهمایی مدیران، معاونین و رؤسای ادارات و رؤسای نمایندگی‌های تبلیغات اسلامی شهرهای استان با اشاره به اهمیت برنامه ریزی برای فعالیت‌های قرآنی، دینی و فرهنگی در ماه ضیافت الله، اظهار داشت: ماه مبارک رمضان یکی از مهم‌ترین و عظیم‌ترین پشتوانه معنوی مسلمانان جهان و ملت برگ ایران اسلامی است و این ظرفیت عظیم دینی و اسلامی به تعبیر رهبری معظم انقلاب بهترین راهکار برای مقابله با این ویروس منحوس (کووید ۱۹) و دیگر بحران‌های اجتماعی است.

 

وی در ادامه با اشاره به تصمیمات متناقض ستاد ملی مبارزه با کرونا در خصوص ایجاد ممنوعیت و محدودیت برای برگزاری مراسم ماه مبارک رمضان، افزود: بی تدبیری و ساده انگاری سفرهای نوروزی امروز موجب خیز چهارم کرونا و میزان افزایش چشمگیر مبتلایان و فوتی‌ها در کشور شده است و متأسفانه بهانه‌ای برای ایجاد محدودیت برای برگزاری مراسم ماه مبارک رمضان شده است.

 

عضو شورای فرهنگ عمومی استان در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر برگزاری مراسمات ماه مبارک رمضان با رعایت دقیق شیوه نامه‌ها و دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های وزارت بهداشت و درمان، تصریح کرد: ماه مبارک رمضان ماه ضیافت الله است و همه مؤمنان باید این از نعمت بزرگ الهی بیشترین بهره را ببرند.

 

حجت الاسلام شکریان امیری در ادامه سخنان خود با اشاره به اهمیت تبلیغ در ماه مبارک رمضان، خاطر نشان کرد: تبلیغ دین یکی از مهم‌ترین و ارزشمندترین فعالیت‌ها در ماه مبارک رمضان است و مبلغان باید از همه ظرفیت‌های این ماه عزیز در جهت تبلیغ بهره برداری کنند و تبلیغ در فضای مجازی هم بسیار حائز اهمیت است.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران در بخش پایانی سخنان خود با انتقاد از ساده انگاری‌ها و بی تدبیری‌های ستاد ملی مبارزه کرونا در بحث سفرهای نوروزی و ایجاد بحران شیوع ویروس منحوس، تاکید کرد: در تمامی ادوار شیوع ویروس منحوس (کووید ۱۹) مساجد و فعالان فرهنگی و دینی اثرگذار ترین پایگاه‌های اجتماعی در مقابله با این ویروس منحوس هستند و در تمامی این بحران‌ها حضور مجاهدانه داشته اند و قشر متدین جامعه منتظر تجدید نظر مسئولان در خصوص برگزاری مراسم ماه مبارک رمضان هستند.

 

شکریان در پایان با اشاره به اینکه برگزاری جلسات تا سقف ۲۰ نفر بلامانع است، بیان داشت: مساجد هم باید در ماه مبارک رمضان با رعایت این محدودیت‌ها و در حداقل زمان ممکن (۴۵ دقیقه) و بدون هیچ گونه پذیرایی و با رعایت دقیق فاصله گذاری اجتماعی و شیوه نامه‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی فعالیت داشته باشند./مهر


ایمیل مستقیم :‌ info@shomalnews.com
شماره پیامک : 5000592323
 
working();

مطالب پیشنهادی از سراسر وب


ارسال نظر :
پاسخ به :

نام : پست الکترونیک :
حاصل عبارت روبرو را وارد نمایید :
 
working();

« صفحه اصلي | درباره ما | آرشيو | جستجو | پيوند ها | تماس با ما »
هرگونه نقل و نشر مطالب با ذكر نام شمال نيوز آزاد مي باشد

سامانه آموزش آنلاین ویندی
Page created in 0.031 seconds.